Martin Havelka si za Litoměřice střihne zážitek proti Jágrovi a pak se připojí k Litvínovu

Martin Havelka. Foto: SeveročeskýDeník.czMartin Havelka. Foto: SeveročeskýDeník.cz

LITOMĚŘICE - Několik talentovaných hokejistů Litvínova působí letos v prvoligových Litoměřicích. Mezi ně patří například útočník Martin Havelka, který bojoval s Kališníky o play-off ve WSM lize a současně si připsal několik startů v litvínovském "A" týmu.

Reklama

Nastupujete za Litoměřice, ale také jste vypomáhal v Litvínově. Jako kmenový hráč Vervy, jakou formou jste působil v Litvínově?

Za Litvínov jsem odehrál deset zápasů, bohužel zrovna během černé série proher, která nás odsoudila na poslední místo, současně se vyměnili i trenéři. Sehrávali jsme se s novým systémem. Na tréninku jsme spíše nacvičovali, než že bychom trénovali a bylo to znát na kondici. Snad během olympijské pauzy se připravíme na závěr sezóny. Naposledy jsem hrál se Zlínem (30.1).

Dostal jste prostor v kádru Vervy při velké marodce týmu. Bylo ale asi složité, abyste vy a další mladí hráči tým zachraňovali, že?

Měli jsme v tom období hodně mladé mužstvo. Bohužel to dopadlo takhle. Myslím si, že se ale forma týmu zvedá a blýská se na lepší časy.

Aktuálně hrajete za Litoměřice. Nastoupil jste v jejich dresu ve středu 7.2. proti Karlovým Varům (0:4) a v dalším utkání v sobotu zajíždíte na Kladno, kde si zahrajete proti Jaromíru Jágrovi #68. Jak se na tento střet těšíte?

Konfrontace s Karlovými Vary byla zajímavá. Myslím si, že se blíží extraligovým parametrům a mají na to, aby hráli o extraligu. Uvidíme, jak si povedou v baráži, pokud tam budou. Co se týče Kladna, bereme to jako motivaci zahrát si s Jágrem, který hrál dlouho v NHL. My v Litoměřicích už nemáme co ztratit, jelikož se nám play-off vzdálilo. A třeba překvapíme.

Jaký bude váš další program do následujících dní?

V sobotu budu hrát za Litoměřice v Kladně a od pondělí se připojím k Litvínovu. Už  vše směřuje k přípravě na play-out a všichni hráči z kádru Litvínova budeme spolu trénovat, abychom byli k dispozici pro závěr sezóny.

Jak hodnotíte sezónu v Litoměřicích?

V Litoměřicích máme super projekt, veškeré podmínky, máme hodně madý tým. Je tu i více kluků z Litvínova. Bohužel výkony nejsou takové, jaké jsme čekali. Dlouho jsme bojovali o play-off ale po porážce s Vary to vypadá, že už jsme bez šance na postup. Koukal jsem na zápas s Ústím, pak přišla porážka s Vary. Asi jsme v koncovce sezóny na play-off neměli.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Ústí vyroste menší hala pro bruslení. Vedle zimního stadionu V Ústí vyroste menší hala pro bruslení. Vedle zimního stadionu
Mimosoudní vymáhání pohledávek šetří peníze i čas Mimosoudní vymáhání pohledávek šetří peníze i čas
Rekonstrukce další části kanalizace v centru Roudnice je odloženo Rekonstrukce další části kanalizace v centru Roudnice je odloženo

Vznikne Na Kocandě parkovací dům? A co třeba u Labe? Vznikne Na Kocandě parkovací dům? A co třeba u Labe?
Vznikne v ústeckém Vaňově pobřežní promenáda místo přístavu? Vznikne v ústeckém Vaňově pobřežní promenáda místo přístavu?
Ekonomika nejen na severu Čech postavená na hlavu. Dluhy, exekuce a bez montoven by bylo ještě hůř Ekonomika nejen na severu Čech postavená na hlavu. Dluhy, exekuce a bez montoven by bylo ještě hůř

Obyvatelé Děčína ohroženi uvolněným skalním masivem se vrací domů Obyvatelé Děčína ohroženi uvolněným skalním masivem se vrací domů
V mostecké nemocnici o víkendu došlo k úmrtí novorozence. Co se stalo? V mostecké nemocnici o víkendu došlo k úmrtí novorozence. Co se stalo?
Lovci skolili lídra z Plzně a posunuli se na druhé místo! Lovci skolili lídra z Plzně a posunuli se na druhé místo!

Jaroslav Roubík chce ještě rok hrát hokej, pak se uvidí. Chuť stále mám, říká Jaroslav Roubík chce ještě rok hrát hokej, pak se uvidí. Chuť stále mám, říká
Požár domku na Děčínsku, jeden mrtvý Požár domku na Děčínsku, jeden mrtvý
Konec doplatků na bydlení obchodníkům s chudobou nevoní. Stahují se z Varnsdorfu Konec doplatků na bydlení obchodníkům s chudobou nevoní. Stahují se z Varnsdorfu


Komentáře