Máme jenom tři lajny a už není kam sáhnout, lituje trenér Slovanu Ústí Miroslav Mach

Zimní stadion v Ústí, ilustrační snímek. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Zimní stadion v Ústí, ilustrační snímek. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

ÚSTÍ N.L. - V 27. kole hokejové WSM ligy prohrál ústecký Slovan se Vsetínem 1:4. S Valachy padl severočeský tým letos už potřetí.

Reklama

Vsetín je nováčkem první hokejové ligy, po dlouhých letech postoupil z druhé ligy do profesionální společnosti. Proti ústeckému Slovanu mu to ale svědčí, letos ho už třikrát porazil. Naposledy ve středu 29. listopadu 4:1.

Ústecký kouč Miroslav Mach mohl porážky jen litovat.

"V první třetině jsme měli šance, které jsme neproměnili. Pak jsme dostali gól, ale dokázali vyrovnat. Pak jsme dostali hloupé góly, po jednom se mohlo spekulovat o ofsajdu, u dalšího není možné nechat takhle dorážet soupeře před naší brankou," hodnotil duel se Vsetínem trenér Ústí.

Vyrovnaný duel rozhodla až třetí třetina. "Naše hra nebyla špatná, ale bohužel hrajeme pouze na tři formace a kluci už to neutáhnou," litoval Mach.

Ústí se potýká s nedostatkem hráčů. "Postrádáme hráče zapůjčené z Mladé Boleslavi. Jsou to její hráči. Ačkoli Kousal nebo Bernad v zápase Boleslavi neodehráli ani vteřinu, tak zůstali u jejich týmu. Musíme hrát s těmi hráči, které máme. Bohužel máme také marodku, ale už nemáme kam sáhnout," uzavřel Mach.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře