Luboš Hudák je novým trenérem mosteckých házenkářek Černí andělé

Luboš Hudák. Foto: archiv Slovakhandball.sk
Luboš Hudák. Foto: archiv Slovakhandball.sk

Most - Změna na trenérském postu mosteckých házenkářek. "A" tým DHK Baníku Most povede trenér Luboš Hudák, který přichází z celku HC Veselí nad Moravou.

Reklama

Luboš Hudák nečekaně přichází z Veselí nad Moravou do Mostu. V Baníku si může vybrat vlastní realizační tým. Z vedení týmů Černí andělé nečekaně odchází Jiří Hanus.

„Mohu potvrdit, že trenér Hudák odchází. Dozvěděli jsme se o tom po sobotním vzájemném zápase s Mostem (10. ledna 2015). Tušili jsme, že jednání mezi ním a mosteckým klubem probíhají delší dobu, ale trenér nám řekl, že stanovisko sdělí právě až po tomto utkání. Tím pádem to bylo jeho poslední vystoupení na lavičce Veselí,“ uvedl viceprezident a generální manažer moravského týmu Miloš Körösi.

Mrzí ho, že k rošádě musí dojít uprostřed sezóny. „Tým je dobře sestavený, podává výsledky i výkony. Loni jsme hráli o záchranu v interlize, byli jsme v propadu. Letos jsme se snažili vytvořit podmínky. Pan Hudák měl být garantem rozvoje družstva. Proto mě jeho rozhodnutí zklamalo. Odchází od rozdělané koncepční práce. Jestliže míří do Mostu, nemyslím si, že by bylo účelné, aby vedl Veselí ještě v příštím zápase. Administrativně by to třeba bylo možné, ale lidsky ne. I hráčky jsou velmi zklamané,“ tvrdil generální manažer.

Hudáka zřejmě zviditelnily právě výsledky ve Veselí nad Moravou. Má za sebou hráčskou kariéru. Reprezentoval Československo na olympijských hrách v Barceloně 1992, o rok později startoval na mistrovství světa ve Švédsku.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře