Lovosičtí házenkáři přešli přes Duklu do semifinále

Jan Landa. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Jan Landa. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Lovosice - Házenkáři Lovosic po nedávném triumfu v Českém poháru dosáhli na další úspěch. Nečekaně hladce postoupili do semifinále play-off extraligy, takže budou bojovat i o medaile.

Reklama

Ve čtvrtfinálové sérii si Lovosičtí poradili s pražskou Duklou, vyhráli tři zápasy v řadě a ovládli duely poměrem 3:0 na vítězství. Přitom první dvě utkání se hrála na půdě Dukly, která byla z postu třetího celku po základní části favoritem čtvrtfinále.

Severočeský tým dokázal výbornou výchozí pozici ze soupeřova hřiště zužitkovat i v domácí odvetě. Výhra 26:25 v přímém televizním přenosu rozpoutala v lovosické hale nelíčené nadšení.

„Byla to výborná série,“ tvrdil kapitán lovosického týmu Jan Landa. Všechny zápasy se vyznačovaly dramatičností, rozdíly ve skóre byly minimální.

„Ukázala se přitažlivost házené pro fanoušky. Viděli všechno, co play-off přináší. Tedy góly, napětí, bojovnost a skvělé momenty v obraně i v útoku. Postupem do semifinále jsme udělali velký krok k úspěšnému umístění. Přitom v průběhu sezóny jsme se potýkali i s výkyvy ve výkonech. Naštěstí s blížícím se finišem soutěže jsme se výkonnostně zvedli,“ liboval si Landa.

Lovosičtí se tak mohou chystat na boje v rámci elitní čtyřky extraligy.

ČTĚTE:  Chceme medaili, neztrácíme naději, říká lovosický házenkář Jan Landa

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře