Litvínovský Matoušek se vrátil na led po zranění. Přes jeho dobrý výkon Verva s Hanáky padla

Ilustrační snímek. Foto: Ladislav ChlíbekIlustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek

LITVÍNOV - Hokejisté Litvínova po dvou vítězných zápasech narazili v domácím prostředí. Nestačili na Olomouc po výsledku 0:3. Hanáci se probudili v pravý čas, protože po debaklu 0:10 v Plzni vyhráli hned další dva následující zápasy - nad Libercem i Litvínovem shodně 3:0.

Reklama

V neděli to Litvínovu v domácím utkání proti Olomouci příliš nešlo. „Z naší strany to nebyl dobrý výkon. Ze začátku utkání nám vázl pohyb. Hráči Olomouce byli v každé situaci krok před námi. Měli jsme i světlé momenty, ale nešly nám nohy, a to asi rozhodlo,“ soudil litvínovský forvard Tomáš Matoušek.

Proč Litvínovu chyběl větší pohyb, bylo otázkou. Verva sice nehrála v pátek odložený zápas se Spartou, na to se ale Matoušek vymlouvat nechtěl. "Objektivní důvod neznám. Každý zápas musíme bojovat nas sto procent a tentokrát jsme prohráli," pokrčil rameny mistr minulého ročníku slovenské extraligy s Bánskou Bystricou.

„Hráli jsme komplikovaně, vázl nám pohyb a soupeř nám toho moc nedovolil,“ pokračoval ve výčtu faktů utkání pětadvacetiletý útočník a účastník posledního světového šampionátu.

Slovenský forvard nastoupil v nové sezóně k prvnímu ostrému soutěžnímu startu. „Samozřejmě první zápas by si člověk představoval jako vítězný. V první třetině jsem pociťoval herní deficit, pak už to bylo lepší. Pro mě je ale důležitý úspěch mužstva a ten nepřišel,“ litoval Matoušek.

Matouškova čtvrtá formace se v utkání jevila jako nejaktivnější. „Hrál jsem tvrdě, což mám rád, byly tam nějaké hity. Ani naše lajna ale nehrála tak dobře, nedali jsme gól a prohráli,“ zůstával útočník kritický.

„Spoluhráči z formace jsou výborní. Po zranění se cítím už fajn,“ dodal Matoušek.

Litvínov nyní čekají tři zápasy na ledech soupeřů, a to ve Zlíně, v Třinci a Mladé Boleslavi. Doma se představí až v neděli 1. října v derby proti Chomutovu.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

V Roztokách u Semil hořela výrobní hala V Roztokách u Semil hořela výrobní hala
Dohra s ostravskými kaly. Žili lidé na severu Čech 5 let v omylu? Dohra s ostravskými kaly. Žili lidé na severu Čech 5 let v omylu?
Slavnostní koncert Jitky Čechové je v roudnickém pivovaru Slavnostní koncert Jitky Čechové je v roudnickém pivovaru

Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Maxim Brůna Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Maxim Brůna
Lidé protestují proti zrušenému nočnímu vlaku z Ústí do Prahy Lidé protestují proti zrušenému nočnímu vlaku z Ústí do Prahy
Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru Lovci vybojovali proti Jičínu důležitou výhru

Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc Chomutov se zachránil. Piráti ale chtěli víc
Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku Úmrtí tříměsíčního dítěte v Jirkově na Chomutovsku
Muže na Liberecku usmrtila kukuřice! Muže na Liberecku usmrtila kukuřice!

Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté Pod opilým mužem se probořil led, ve vodě pak skončili i policisté
Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech Studenti vyšli do ulic. Proti Babišovi a Zemanovi protestovali i na severu Čech
Miminka narozená v první polovině února 2018 Miminka narozená v první polovině února 2018


Komentáře