Litvínov vyhrál nad Třincem. Verva má první mečbol

Z utkání Litvínov - Třinec. Foto: archiv Hokej-Litvínov.cz
Z utkání Litvínov - Třinec. Foto: archiv Hokej-Litvínov.cz

Litvínov - Litvínovští hokejisté napodruhé zlepšili dojem po předchozí prohře na domácím ledě. Ve čtvrtek (16.4.2015) opět na vyprodaném zimním stadiónu porazila Verva Oceláře 3:0. Sérii vedou 3:1.

Reklama

"Začali jsme lépe než včera, ale psychicky nás postavila na nohy hlavně ta branka. Od té doby jsme se zvedli a víc jsme si proti Třinci dovolili. Přesně to jsme potřebovali. Třinec za stavu 0:0, i za stavu, kdy prohrával, je strašně nebezpečné mužstvo. Nás podržel brankář Pavel Francouz," komentoval po vítězném zápase jeho vývoj Radim Rulík.

"My jsme dnešní utkání nezačali tak jako včera, bylo to z naší strany trochu nervóznější. Ale i tak byl průběh první třetiny celkem vyrovnaný. Utkání zřejmě zlomila ta první branka, kterou jsme si nechali dát při hře čtyři na čtyři. Po ztrátě kotouče na modré čáře jsme špatně vyhodnotili situaci v obranné fázi. Potom jsme měli velké šance, domácí tým však v těchto chvílích podržel brankář. Snažili jsme se zápas zdramatizovat při té přesilovce ve třetí třet," hodnotil třinecký Václav Varaďa.

Verva vede 3:1 a v neděli 19. dubna 2015 má v Třinci první mečbol. Litvínovští fanouškové opět mohou přijít fandit na zimní stadión. Utkání začíná v 18.20 hodin.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře