Litvínov byl 35 sekund od zisku poháru. Nakonec v Třinci prohrál

Z utkání Litvínov - Třinec. Foto: archiv Hokej-Litvínov.cz
Z utkání Litvínov - Třinec. Foto: archiv Hokej-Litvínov.cz

Litvínov, Třinec - V poslední minutě přišel Litvínov o vítězství! Vedl gólem Guly, v prodloužení pak přestál dvě oslabení, nastřelil tyčku a jednou se zastavil puk na třinecké brankové čáře. Přesto nakonec vyhrál soupeř. Rozhodly nájezdy a v nich jediný střelec, Dravecký.

Reklama

Jen 35 sekund chybělo k získání historického titulu v extralizae pro litvínovský hokej. Nakonec HC Verva Litvínov prohrál v Třinci po samostatných nájezdech. Další 6. utkání se hraje v úterý 21. dubna 2015 v 18.20 hodin.

"Měli jsme moře šancí, bohužel jsme je nedokázali proměnit. Jeden gól nakonec nestačil. Na to, abychom ten zápas zvládli, jsme těch šancí měli dost. Bohužel jsme je neproměnili a jedna branka nestačila," hodnotil po porážce litvínovský kouč Radim Rulík.

Spokojený byl Václav Varaďa z Ocelářů Třinec. "Jsme nesmírně rádi, že jsme sérii prodloužili a vynutili si pokračování v Litvínově. Dnešní utkání nebylo až tak o hokejové kvalitě, spíše o bojovnosti a urputnosti. Musím kluky pochválit, samozřejmě se k nám přiklonilo i sportovní štěstí. Do Litvínova se těšíme, bude to krásný šestý zápas, který nás čeká."

ČTĚTE: Finále extraligy se vrací do Litvínova. Kde koupit lístky na 6. utkání?

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře