Lídr z Lovosic přivítá v extralize úřadující házenkářské mistry z Plzně

Hala v Lovosicích. Foto SeveroceskyDenik
Hala v Lovosicích. Foto SeveroceskyDenik

Úspěšně vstoupili házenkáři Lovosic do nového ročníku extraligy. Po třech kolech rozbíhající se soutěže dokonce vedou tabulku díky třem vítězstvím. Už v sobotu 25. září hostí lovosický celek úřadujícího mistra, který vystupuje pod názvem Talent tým Plzeňského kraje!

Reklama

 

V Lovosicích věří, že slibný start do sezony bude impulsem nejen pro duel s Plzní, ale i pro další pokračování extraligových bojů. Lovosičtí zatím potvrzují ambice, které je po loňském čtvrtém místě opravňují k tomu, aby pomýšleli na přední umístění. Vedení klubu se ani netají myšlenkami na extraligové medaile.
Po výhře nad Frýdkem-Místkem uspěl severočeský celek i v Brně proti týmu Maloměřic, kde zvítězil desetibodovým rozdílem. A suverénně pak zdolal i celek Hranic, dokonce o nevídaných devatenáct gólů.
„První fáze utkání nebyla z naší strany ideální. Postupně jsme se dostali do tempa. Vycházeli jsme z dobré obrany do rychlých protiútoků, což je hra, kterou se chceme prezentovat,“ uvažoval lovosický trenér Roman Jelínek po vítězném zápase.

Nejzkušenějším lovosickým hráčem je Jiří Motl, který během extraligové kariéry svedl velké množství soubojů s favorizovanou Plzní.
„Nastoupíme z pozice lídra tabulky, ale také s vědomím, že nás čeká zatím nejtěžší prověrka. Očekávám atraktivní házenou, dynamickou hru s velkým nasazením, jak tomu bývá ve vzájemných zápasech  těchto celků,“ pozval Motl diváky do hlediště lovosické sportovní haly.

 

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře