Kubát příští dva zápasy může chybět, prozradil asistent Darek Stránský

Ilustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek
Ilustrační snímek. Foto: Ladislav Chlíbek

LITVÍNOV - Po dvou výhrách přišlo vystřízlivění. Verva na domácím ledě nestačila v televizním duelu na Olomouc, které padla 0:3. V čem hledal příčiny porážky s Hanáky asistent litvínovského kouče Darek Stránský?

Reklama

"První třetina byla z naší strany hodně špatná. Bez pohybu, soupeř byl všude dříve. Nestíhali jsme bruslit a z toho pramenily fauly. Pochopitelně jsme inkasovali gól v oslabení 3 na 5. Začátek druhé třetiny byl podobný, ale když už jsme se zlepšovali, soupeř nám opět při našem oslabení utekl do rozdílů dvou branek. Ve třetí třetině byl vrchol, když jsme ve vlastní přesilovce dostali třetí gól. Ale to už byla spíše kosmetická gólová úprava soupeře, protože na nás nebyla vidět síla se zápasem něco udělat," hodnotil souboj s Olomoucí asistent litvínovského trenéra Darek Stránský.

Verva dosud v oslabení neinkasovala, proti Moře ovšem hned dvakrát. "V předchozích zápasech jsme byli oslabení schopni ubránit, nyní to nevyšlo. Olomouc hrála jednodušše, vše posílala na branku, hodně střílela a bylo otázkou času, kdy se prosadí," věděl Stránský.

Poprvé v sezóně nastoupil Tomáš Matoušek po zranění. Jeho čtvrtá formace byla z kádru Vervy nejaktivnější. "Jednoznačně. Čtvrtá lajna hodně bruslila a paradoxně byla proti Olomouci jediná konkurenceschopná. A možná nejlepším naším hráčem byl zrovna Matoušek, který byl vidět, byl důrazný a nebál se hrát," dodal Stránský.

Jak dlouho bude chybět obránce Karel Kubát? "Jedná se o zranění v dolní části těla. Není to nic závažného, ale nedokážu odhadnout, zda vynechá příští dvě kola. Rozhodne se v týdnu," nastínil litvínovský trenér.

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře