Jizerská 50 je za dveřmi. Show začne už v neděli

Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com
Ilustrační snímek. Foto: pixabay.com

LIBERECKO - Již v neděli 18. února přijde vrchol lyžařské sezóny na Liberecku. Kromě hlavního nedělního závodu v neděli se lyžařský program rozběhne už od pátku 16. února.

Reklama

 

Hlavní závod na 50km se bude konat v neděli 18. února. Kromě hlavního programu se plánují i další závody, a to na 10, 25 km klasicky, 30 km volně, dále dětské a štafetové závody či sprint na 1,5 km soupaž. Liberecký kraj podpoří tuto sportovní akci částkou 1 000 000 Kč.

Program této významné události začne tento pátek 16. února od 10:00 hodin, a to závodem Mini Jizerská Pojišťovny VZP pro nejmenší účastníky v pěti různých kategoriích podle roku narození. Oficiální zahájení letošní Jizerské 50 se plánuje na páteční 19. hodinu na stadionu v Bedřichodě.

Další rozvrh je připraven i na sobotu. To se počítá se závodem na 25km klasickou technikou či Jizerská 10 klasickým způsobem.

V rámci doprovodného programu se fanouškům představí i populární hudební kapela Tata Bojs.

Hlavní závod ČEZ Jizerská 50 odstartuje v neděli 18. února v 9:30 hodin. Trasa závodu povede přes Novou Louku, Kristiánov, Rozmezí, zastavení Na Kneipě, Hraniční, Jizerku, Smědavu, Čihadla, Hřebínek až do cíle.

Mezi účastníky závodu budou například ze známých osobností veřejného života prezidentský kandidát Marek Hilšer, herec Jakub Kohák, skifař Ondřej Synek či bývalý boxer Lukáš Konečný.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře