Jaroslav Beck povede chomutovské Piráty v boji o záchranu

Jaroslav Beck je novým trenérem chomutovských hokejistů. Foto:Jaroslav Beck je novým trenérem chomutovských hokejistů. Foto:

Chomutov - Už třetího hlavního trenéra v probíhající sezóně budou mít hokejisté Chomutova v extralize. Po Jiřím Čelanském převzal tým Josef Turek, ale vydržel na střídačce jen dva měsíce. V úterý byl odvolán a ve středu se mužstva ujal Jaroslav Beck.

Reklama

K poslednímu celku extraligy přichází od juniorského týmu Chomutova. Jeho jediným cílem bude podle vedení klubu příprava na baráž a následná záchrana Pirátů v nejvyšší soutěži.

Jaroslav Beck se vrací na extraligovou střídačku po osmi měsících, když loni v dubnu byl jedním z asistentů tehdejšího trenéra Čelanského rovněž v baráži. Nyní ale Beck bude mít jako hlavní trenér větší zodpovědnost.

Premiéru na novém postu si odbude v pátek, kdy Chomutov hostí druhý celek tabulky Mountfield Hradec Králové.

ČTĚTE: Josef Turek u chomutovských Pirátů skončil, byl odvolán

-mpe-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře