Jan Čaloun pomůže Ústeckým Lvům. Trenéři Skrbek a Mareš pokračují

Logo HC Slovan Ústečtí LviLogo HC Slovan Ústečtí Lvi

Ústí n/L. - I přes ekonomické potíže se v rámci letní přestávky formuje tým pro nadcházející soutěž v hokejové 1. lize, ve které chtějí i nadále působit Ústečtí Lvi. Novou manažerskou posilou je Jan Čaloun.

Reklama

Do funkce trenérů pro sezónu 2014/2015 byli potvrzeni Milan Skrbek a Tomáš Mareš, kteří budou v trenérském tandemu pokračovat stejně jako v loňském ročníku.

Dálě novým sportovním manažerem HC Slovan Ústí nad Labem byl jmenován Jan Čaloun, který bude funkci vykonávat od 1. června 2014. „Byl jsem osloven panem Evanem a panem Zdvořáčkem, zda bych měl zájem tuto funkci vykonávat,“ komentoval situaci Jan Čaloun.

"Rád bych využil kontaktů a spolupracoval s extraligovými týmy, kde dělají generální manažery bývalí spoluhráči jako např. Martin Straka v Plzni. Slibuji si od své funkce, že budeme hokej dělat tak, jak se hokej má dělat. Chceme si vychovat vlastní odchovance a postavit to tady na mládeži a právě na odchovancích," říká Jan Čaloun.

"Momentálně máme problémy na pozicích v obraně, kde máme vytipovaná nějaká jména. Hráči jsou prozatím v jednání. Jak jsem uvedl, budeme spolupracovat například s Plzní, která nám poskytne hráče formou hostování. Další spolupráce by pak měla proběhnout také s Mladou Boleslaví, kde by to mělo fungovat podobně," dodal ústecký rodák.

ČTĚTE: HC Slovan Ústí přihlásil 1. ligu, město zvažuje 2,5 milionovou dotaci. Akciovka ale míří ke krachu

Potřebujeme pro ústecký hokej okamžitě peníze, jinak končíme, říká Jiří Zdvořáček

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře