Jablonec porazil v rámci oslav fotbalu v Hrádku domácí tým 4:0

Fotbalista Jablonce Martin Pospíšil. Foto: archiv Facebook FK Jablonec
Fotbalista Jablonce Martin Pospíšil. Foto: archiv Facebook FK Jablonec

Hrádek n/N. - V úvodu letní přípravy prvoligový Jablonec sehrál utkání s týmem domácího Hrádku nad Nisou. Hrádek slavil 105 let od založení klubu, Jablonec pak v poklidu vyhrál 4:0.

Reklama

Jablonec ještě nastoupil bez nové útočné posily Stanislava Tecla. Naopak už v prvním poločase nastoupil Tomáš Wágner a kapitán Tomáš Hübschman, který by měl být znovu lídrem kabiny.

Kouč Jaroslav Šilhavý poslal do hry dvě rozdílné jedenáctky, celý zápas odehrál pouze Španěl José Antonio Romera. Za domácí Hrádek si zahrál například zkušený Tomáš Janů, kterého známe z jeho dlouholetého  působení v Liberci.

V prvním poločase padla pouze jedna branka, vstřelil ji Romera. Ve druhém poločase se Jablonec prosadil ještě třikrát, jmenovitě Mihálik, Mingazov a Moulis, navrátilec z hostování v Příbrami.

Aktivitou hýřil i další navrátilec z hostování v pražské Slavii Vukadin Vukadinovič, který se pokusí nahradit Jana Kopice, jenž odešel do Plzně. V brance Jablonce se kvalitním výkonem prezentoval čtyřicetiletý gólman Michal Špit, který i nadále zatím tvoří brankářskou dvojici s Vlastimilem Hrubým.

Řadu dalších šancí jablonečtí fotbalisté ještě spálili, takže Hrádek, který letos sestoupil z krajského přeboru do A třídy, zaznamenal pro něj slušný výsledek 0:4.

"Zahodili jsme spoustu šancí, ukázali jsme špatnou finální fázi. Hráli jsme po zátěžových testech, od pondělí trénujeme naplno. I tak jsme si představovali, že dáme více gólů," hodnotil trenér Jablonce Jaroslav Šilhavý, který ještě počítá s úpravami v hráčském kádru.

ČTĚTE:  Jablonec uvolnil Kopice do Plzně, ale přivedl útočníky Tecla s Wágnerem


Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře