Jablonec doma poprvé uspěl. Měli jsme vyhrávat už dříve, řekl Stanislav Tecl

Stanislav Tecl. Foto: archiv SeverčeskýDeník.czStanislav Tecl. Foto: archiv SeverčeskýDeník.cz

Jablonec n/N. - Čtyři góly nastříleli fotbalisté FK Jablonec ve třináctém ligovém kole do sítě Sigmy Olomouc. A každá branka měla jiného autora, což svědčí o kompaktním výkonu celého týmu. Do střelecké listiny se při vítězství 4:0 zapsal také Stanislav Tecl. Byla to první ligová výhra Jablonce v domácím prostředí v této sezóně.

Reklama

Jako ofenzivní fotbalista můžete hrát na více místech v sestavě. Jak to vnímáte?

Nastoupil jsem v poslední době na postu pravého záložníka. Na Slovácku jsme nevyhráli. Proti Olomouci ano, takže to byl od trenéra dobrý tah.

Nejcennější poznatek ze zápasu se Sigmou Olomouc?

Po dlouhém čekání jsme doma uspěli, konečně to přišlo. Jsem za to rádi, že se nám nepříjemnou sérii podařilo zlomit. Ale co na to ještě říci? Měli jsme začít vyhrávat dříve. To se nestalo, hodně jsme si zkomplikovali situaci v tabulce a vyhnali jsme fanoušky ze stadiónu. Pro nás je teď pozitivní, že jsme vyhráli a snad dostaneme diváky zpátky.

Souboj s Hanáky byl specifický v tom, že jste měli početní výhodu. Jak se to projevilo?

Soupeř dohrával půl hodiny o devíti. Samozřejmě takový vývoj zásadně ovlivnil výsledek. Když dostali první červenou kartu, zápas jsme od té doby kontrolovali. Pomohl nám první gól. A pak už jsme šli za vítězstvím.

Co nakonec rozhodlo?

Vytvářeli jsme si šance, ale důležité je, aby se dokázaly proměnit. Bylo to o trpělivosti z naší strany. Připravovali jsme si možnosti a věřili, že utkání zvládneme. Soupeř byl oslabený a v takových situacích zákonitě dojdou síly.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Jablonecko

Jablonecký Petr Jiráček: Budeme chtít hrát nahoře, i když nebudeme favority Jablonecký Petr Jiráček: Budeme chtít hrát nahoře, i když nebudeme favority
Ozubnicová trať z Tanvaldu do Kořenova a Harrachova ožívá Ozubnicová trať z Tanvaldu do Kořenova a Harrachova ožívá
Prostředí v Jablonci mladým reprezentantům vyhovuje, říká zkušený kouč Josef Pešice Prostředí v Jablonci mladým reprezentantům vyhovuje, říká zkušený kouč Josef Pešice

Bohatý Jablonec se trápí. Bude trenér v ohrožení? Bohatý Jablonec se trápí. Bude trenér v ohrožení?
Jablonecký soud přiznal majetek dědičce rodu Walderode Jablonecký soud přiznal majetek dědičce rodu Walderode
Jablonec sahal po výhře, ale nakonec s Ajaxem vypadl. Rozhodla zahozená penalta! Jablonec sahal po výhře, ale nakonec s Ajaxem vypadl. Rozhodla zahozená penalta!


Komentáře