Hokejový obránce Vitásek: S Libercem chceme uspět v extralize i Lize Mistrů

Ondřej Vitásek. Foto: archiv HC Bílí Tygři Liberec
Ondřej Vitásek. Foto: archiv HC Bílí Tygři Liberec

Liberec - Obránce Ondřej Vitásek už platí mezi zkušené borce extraligového celku Bílí Tygři Liberec. Prostějovský rodák a člen základní liberecké sestavy se již těší na start nadcházející hokejové sezóny a věří, že by se mohl objevit i v hledáčku reprezentačního kouče Vladimíra Vůjtka.

Reklama

Co říkáte na letní změny v kádru Bílých Tygrů?

Myslím, že se tým dobřě obměnil a vypadá to, že si to dobře sedlo. Máme kvalitní přípravu, i v přípravných zápasech si vyhovujeme a hrajeme celkem slušně, takže to zatím hodnotím pozitivně. Všichni hráči co přišli jsou hotoví hokejisté a hned zapadli do týmu.

Změny proběhly i v obranných řadách...

Místo Gřegořka přišel Martin Ševc. Změna to bude vždycky. Greg hrál dobře, Martin Ševc je také velmi kvalitní hokejistou.

Jak se vám líbí zatím letošní příprava na sezónu?

S přípravou jsme celkem spokojeni. Ale rozhodující bude sezóna a naše účinkování v Lize Mistrů, kde chceme uspět.

Sledovali jsme vás na MS 2014 v běloruském Minsku. Dočkáte se ještě reprezentační pozvánky?

Na mistrovství světa v Minsku se mi líbilo, teď pan Vůjtek svolal kemp v Jihlavě, kde ale byli mladší hráči než já. Uvidíme, jak se to vyvine, nový trenér určitě bude všechyn hráče sledovat a uvidíme, zda dostanu například pozvánku na nějaký z turnajů Euro Hockey Tour.

Na letošním světovém šampionátu jste nehrál...

V době letošního MS jsem byl zraněn, volal jsem si s panem Růžičkou, ale vinou zranění jsme mojí účast na turnaji zrušili.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře