Hokejový Most na úvod sezóny prohrál, ale pomáhá mu Jiří Zeman a další zkušení hráči

Hokejový Most na úvod sezóny prohrál, ale pomáhá mu Jiří Zeman a další zkušení hráčiHokejový Most na úvod sezóny prohrál, ale pomáhá mu Jiří Zeman a další zkušení hráči

Ústí n/L. - Hokejisté HC Most zahájili nový ročník WSM ligy (dříve 1. hokejová liga) porážkou na ledě Ústí nad Labem v rámci severočeského derby. Mostečtí, kteří se budou chtít v lize zachránit, ale nehráli vůbec špatně a na jejich soupisce nalezneme řadu zajímavých jmen!

Most prohrál na ledě ústeckého Slovanu 1:3. Ještě po dvou třetinách držel remízový stav 1:1, padl až po chybách ve třetí třetině. Hokejisté Mostu ale podali na cizím ledě solidní výkon a vzhledem k posílené soupisce by jejich šance v soutěži neměly být nízké.

Na soupisce Mostu, litvínovské farmě, nalezneme známá hokejová jména: Jan Alinč, Vojtěch Kubinčák, Petr Přeučil, Kamil Černý, brankář Horák a litvínovští hráči Smolka, Baránek, Kokeš, Havelka a hlavně Jiří Zeman.

Ten patří litvínovské Vervě, ale začátek sezóny tráví v Mostě. "Jsem pořád hráč Litvínova a nyní dostávám herní prostor v Mostě. Jsem rád, že mohu hrát a nemusím jen někde trénovat," říká zkušený obránce, který už toho má za sebou opravdu hodně a eviduejeme ho z angažmá v Kladně, Ústí či Litvínově.

Právě v Ústí zažil úspěšné období a rád se na ústecký stadion vrátil. "V Ústí jsem strávil pět let a bylo to moc pěkné angažmá. Hned se mi vybavily určité momenty a z angažmá v Ústí převládá více těch dobrých. Rád na to vzpomínám. Ústí je nyní v jiné situaci než za mé doby. Je tu méně peněz, jsou tu jiní hráči. Ale proti nám odehráli kvalitní zápas a určitě své kvality ještě prokáží," věří Zeman.

A jak hodnotil zápas s Ústím, který jeho Most prohrál 1:3? "Byl to hodně vyrovnaný zápas. V první třetině mělo Ústí více ze hry, ve druhé jsme byli lepší my a ve třetí šlo o to, kdo udělá víc chyb a bohužel jsme je udělali my," uzavřel protřelý zadák.

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

» Další zprávy z regionu Mostecko

Sever Čech trápí zápřednice. Zvýšený výskyt hlásí Chomutov a Most Sever Čech trápí zápřednice. Zvýšený výskyt hlásí Chomutov a Most
Smrt v přímém přenosu na sociální síti. Dívka zemřela při autonehodě Smrt v přímém přenosu na sociální síti. Dívka zemřela při autonehodě
Chci se prosadit v reprezentační dvacítce, říká litvínovský Kristian Reichel Chci se prosadit v reprezentační dvacítce, říká litvínovský Kristian Reichel

Urve Litvínov přímý postup do čtvrtfinále? Naposledy překvapil Kometu Brno Urve Litvínov přímý postup do čtvrtfinále? Naposledy překvapil Kometu Brno
Litvínov zradila koncovka, Olomouci nedal gól. Příště bude hájit třetí místo ve Zlíně Litvínov zradila koncovka, Olomouci nedal gól. Příště bude hájit třetí místo ve Zlíně
Dětští příznivci klaunománie měli zbraně, policie zasáhla Dětští příznivci klaunománie měli zbraně, policie zasáhla