Hokejové posily: útočník Kracík a obránce Klikorka se vracejí do prvoligových Litoměřic

Z litoměřického zimního stadionu. Foto SEVEROCESKYDENIK
Z litoměřického zimního stadionu. Foto SEVEROCESKYDENIK

Hokejisté HC Litoměřice jsou v centru pozornosti v rámci první ligy, protože figurují nečekaně na druhém místě tabulky. A v závěru měsíce listopadu hlásí vedení klubu i návraty dvou hráčů, kteří v týmu už působili. Jsou to Jaroslav Kracík a Karel Klikorka. Oba již nastoupili 27. listopadu ve Vsetíně, kde Litoměřičtí vyhráli 5:4 po samostatných nájezdech.

Reklama

 

Zkušený útočník Jaroslav Kracík přišel do Litoměřic poprvé už v létě po skončení angažmá v extraligové Škodě Plzeň. V litoměřickém dresu se potom prosadil natolik, že se jej vyhlédl jiný extraligový tým – HC Energie Karlovy Vary. Kracík tak putoval do Varů na hostování a okamžitě se zařadil do sestavy tamního mužstva.

Po působení v Karlových Varech se Kracík vrací do Litoměřic. Nejen, že může využít i svoje bohaté extraligové zkušenosti, ale zároveň na něj v klubu spoléhají jako na jednoho z lídrů týmu.

Kracík v zápase za Karlovy Vary proti Pardubicím vstřelil svůj jubilejní, stý gól v extralize. „Ani jsem o tom nevěděl. Ale pokud tomu tak je, samozřejmě z toho mám radost,“ svěřil se Kracík ještě na karlovarském webu.

Obránce Karel Klikorka přichází do Litoměřic ze Sokolova. Má za sebou působení v extraligové Mladé Boleslavi, ale v minulosti nastupoval i za Slovan Ústí nad Labem a v předminulé sezoně právě za Litoměřice. Patřil i do kádru české reprezentační dvacítky, za kterou si zahrál také na mistrovství světa této věkové kategorie.

Reklama

Hodnocení

2.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře