Hokejová Kadaň je poslední, a tak padaly hlavy

Odvolaný trenér Robert Kaše. Foto: SeveročeskýDeník.czOdvolaný trenér Robert Kaše. Foto: SeveročeskýDeník.cz

KADAŇ - Jen co přišel do hokejové Kadaně nový ředitel Jaromír Šindel, už se dějí věci. Poslední tým hokejové WSM ligy odvolal dosavadní trenérské duo.

Reklama

Trenéři Robert Kaše a Kamil Koláček u mužstva skončili, výhře nad Benátkami nad Jizerou 5:3 navzdory.

Paradoxně tříbodový zisk s Benátkami byl vůbec premiérový bodový import v letošní sezóně. Dosavadní kouče ovšem nezachránil.

Kadaň je tak s třemi body v tabulce druhé hokejové nejvyšší soutěže poslední. Kaše s Koláčkem u týmu končí vzhledem k bilanci osmi porážek v řadě a jediné výhry.

„Vzhledem k dosavadním výsledkům jsme chtěli dát mužstvu nový impuls, výhra v Benátkách už na našem rozhodnutí nic nezměnila,“ řekl v oficiální tiskové zprávě na klubovém webu Kadaně sportovní ředitel Stanislav Mikšovic.

Kadaň je zatím v nové sezóně WSM ligy nejhorší, za to nedávno ohlásila nové majitele. Od chomutovských dosavadních majitelů Jaroslava Veverky staršího a mladšího klub převzali Robert Šatník starší a mladší. Novým ředitelem se stal Jaromír Šindel, který v minulosti působil jako funkcionář v Ústí nad Labem, jenž později zkrachovalo a naposledy Mostu, který pod Šindelovým spoluvedením sestoupil do druhé ligy a dnes hraje své zápasy ve Slaném.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí Trable s rekonstrukcí radnice v Jablonci nad Nisou nekončí
V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking V mostecké Bělehradské ulici je změna dopravního režimu, vznikl i nový parking
V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol V Litvínově vyroste nová kotelna za miliardu. Postaví ji Unipetrol

Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech? Cena benzínu i nafty roste. Kolik zaplatí řidiči na severu Čech?
Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru! Lovci suverénně postoupili do čtvrtfinále Českého poháru!
VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu VIZUALIZACE: Koupaliště v České Lípě je blíž k realizaci. Město hledá stavební firmu


Komentáře