Hokejová Kadaň je poslední, a tak padaly hlavy

Odvolaný trenér Robert Kaše. Foto: SeveročeskýDeník.cz
Odvolaný trenér Robert Kaše. Foto: SeveročeskýDeník.cz

KADAŇ - Jen co přišel do hokejové Kadaně nový ředitel Jaromír Šindel, už se dějí věci. Poslední tým hokejové WSM ligy odvolal dosavadní trenérské duo.

Reklama

Trenéři Robert Kaše a Kamil Koláček u mužstva skončili, výhře nad Benátkami nad Jizerou 5:3 navzdory.

Paradoxně tříbodový zisk s Benátkami byl vůbec premiérový bodový import v letošní sezóně. Dosavadní kouče ovšem nezachránil.

Kadaň je tak s třemi body v tabulce druhé hokejové nejvyšší soutěže poslední. Kaše s Koláčkem u týmu končí vzhledem k bilanci osmi porážek v řadě a jediné výhry.

„Vzhledem k dosavadním výsledkům jsme chtěli dát mužstvu nový impuls, výhra v Benátkách už na našem rozhodnutí nic nezměnila,“ řekl v oficiální tiskové zprávě na klubovém webu Kadaně sportovní ředitel Stanislav Mikšovic.

Kadaň je zatím v nové sezóně WSM ligy nejhorší, za to nedávno ohlásila nové majitele. Od chomutovských dosavadních majitelů Jaroslava Veverky staršího a mladšího klub převzali Robert Šatník starší a mladší. Novým ředitelem se stal Jaromír Šindel, který v minulosti působil jako funkcionář v Ústí nad Labem, jenž později zkrachovalo a naposledy Mostu, který pod Šindelovým spoluvedením sestoupil do druhé ligy a dnes hraje své zápasy ve Slaném.

Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře