Hokejisté Chomutova znovu selhali. Nevím, co s tím, kroutí hlavou útočník Gajovský

Hokejista Chomutova Nikola Gajovský. Foto: Piráti ChomutovHokejista Chomutova Nikola Gajovský. Foto: Piráti Chomutov

Chomutov - Černá série hokejistů Chomutova v extralize nebere konce. Poslední celek tabulky prohrál posedmé v řadě, jeho situace na dně soutěže je alarmující. Přitom v minulém kole vedli Severočeši nad favorizovanými Pardubicemi 3:0, přesto nezískali ani bod po porážce 3:4.

Reklama

"Už dlouho jsme nepocítili chuť vítězství. Tentokrát jsme k tomu měli hodně blízko. Po druhé třetině jsme vedli o tři góly a ještě jsme měli navrch přesilovku pěti proti třem. Takový zápas se nesmí ztratit," mínil útočník Nikola Gajovský, který byl autorem jedné z branek domácího celku.

Proč chomutovští Piráti prohráli? "Prostě jsme se z toho regulérním způsobem sesypali, byť bych pro naše selhání našel i expresivnější a výstižnější výraz. Nechci být ale sprostý. Co nám k tomu řekli trenéři po zápase v šatně, to by mělo zůstat v kabině," líčil hokejista, který si uvědomuje složitou cestu mužstva k vylepšení tristní bilance v soutěži.

"To, že jsme poslední, bereme jako realitu. Ale měli bychom hrát uvolněně, protože nám jde i o čest. A kde jinde bychom se mohli chytnout, když ne doma? Na Pardubice přišlo hodně diváků, přes čtyři tisíce. Kdybych věděl, co s tou naší krizí dělat, tak to řeknu, ale opravdu nevím. Do sestavy Chomutova jsem se dostal po návratu z hostování v Kadani, takže jsem v kádru krátce. Ale mrzí mě, jak na tom jsme. Dopouštíme se faulů, školáckých chyb. A nechci to házet na někoho jiného. Musíme se dívat jen sami na sebe," uvažoval Gajovský.

Chomutovští mohou jen věřit, že v novém sportovním roce se jim povede lépe. Nejbližší zápas hrají v pátek 3. ledna opět na domácím ledě, kdy přivítají loňského finalistu extraligy Zlín.

-mpe-

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Utkání v Brně se lovosickým házenkářům nevydařilo Utkání v Brně se lovosickým házenkářům nevydařilo
V žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupili V žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupili
V Krušných horách se objevuje rys V Krušných horách se objevuje rys

Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice
Hokej v Mostě je po smrti, klub s tímto názvem odstoupil ze druhé ligy Hokej v Mostě je po smrti, klub s tímto názvem odstoupil ze druhé ligy
Opravená plavecká hala a nové lanové centrum? V Mostě se mají na co těšit Opravená plavecká hala a nové lanové centrum? V Mostě se mají na co těšit


Komentáře