Grigar vychytal už posedmé čisté konto. Je to věc celého týmu, říká teplický brankář

Fotbalisté Teplic po vítězném zápase v Liberci. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czFotbalisté Teplic po vítězném zápase v Liberci. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Teplice, Liberec - Pro brankáře teplických fotbalistů to byla šťastná sobota 7. března 2015. Tomáš Grigar měl v den prvoligového zápasu v Liberci svátek hned ze dvou důvodů. Jednak na tento den připadly jmeniny Tomáše a za druhé zkušený gólman přispěl spolehlivým výkonem k vítězství FK Teplice 2:0.

Reklama

Jaká je spokojenost s výsledkem?

Veliká. Vyhráli jsme na půdě soupeře, který potřeboval nutně body v boji o záchranu. Utkání jsme zvládli. Věřil jsem, že se nám podaří nějaký brejk. Vzadu jsme dobře bránili. Kluci zblokovali hodně střel a nepustili jsme Liberec do šancí.

Neměl jste v průběhu severočeského derby obavy, že tepličtí defenzivní hráči se žlutou kartou mohou dostat i červenou?

Ani ne. Že někteří kluci dohrávali s hrozbou druhé karty, to se stane. Ale bylo to v pohodě, k žádnému vyloučení nedošlo.

Co říkáte na jarní rozjezd Teplic v první lize?

Ze tří kol jsme získali sedm bodů. Přitom po vítězném souboji s Baníkem Ostrava jsme měli dva těžké zápasy venku - na Slavii a v Liberci. To, že jsme dosud neprohráli, je úplně super. Mohli jsme vyhrát i na Slavii, kde jsme sice remizovali, ale i s bodem panovala spokojenost.

Trenér teplických brankářů Patrik Kolář připomněl, že jste vychytal v této sezóně už sedmkrát čisté konto. Na devatenáct odehraných kol je to výborná bilance.

Když nedostaneme gól, tak vždycky to bývá zásluhou a dílem celého týmu.

V tabulce Synot ligy se pohybujete na příčkách v blízkosti pozic, která budou na konci sezóny znamenat účast v evropských pohárech. Jak to vidíte?

Ještě se pokusíme potvrdit formu v příštím kole v sobotu 14. března doma s Brnem. Pokud to vyjde, bude to dobré.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Teplicko

SŽDC opraví i severočeská nádraží SŽDC opraví i severočeská nádraží
Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela Mladík srazil cyklistku a ujel. Ta mezitím zemřela
Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více Teplice předčily Jihlavu, podle kouče Šmejkala měli mít v tabulce bodů více

Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod Martin Fillo: Mrzí mě neproměněná šance, aspoň máme bod
S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích S Pekhartem si pořád voláme, říká Jan Vošahlík, který málem slavil titul s Jabloncem a nyní chce úspěch v Teplicích
David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo David Vaněček: Proti Dukle jsme už museli uspět, což se povedlo


Komentáře