Fotbalový zápas Teplic s Mladou Boleslaví byl odložen

Fotbal, ilustrační foto. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Fotbal, ilustrační foto. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

TEPLICE - Zápas čtvrtého kola první fotbalové ligy mezi Teplicemi a Mladou Boleslaví, který se měl hrát v neděli 4. srpna, byl odložen kvůli problémům Středočechů s letadlem při cestě z Kazachstánu, kde ve čtvrtek sehráli odvetu druhého předkola Evropské ligy s týmem Ordabasy Šymkent.

Reklama

Mladoboleslavští po postupovém vítězství 3:2 vzlétli ve 21 hodin SELČ a do Prahy se měli vrátit okolo čtvrté hodiny ranní. Po deseti minutách ve vzduchu se však pilot kvůli potížím s navigací musel vrátit do Šymkentu, kde tým nouzově přenocoval.

„Vedení fotbalové výpravy na nečekanou situaci zareagovalo realizací náhradní varianty, ve které se počítá s přenocováním mužstva v místě utkání po jeho dohrání,“ uvedl tiskový mluvčí Boleslavi Jiří Koros na klubovém webu.

„Vyšli jsme vstříc Mladé Boleslavi při žádosti o odložení, protože chápeme obtíže, které ji postihly. V rámci toho, že hned ve čtvrtek je čeká další utkání Evropské ligy v Bukurešti, tak jde také o pohárový koeficient pro celý český fotbal," řekl tiskový mluvčí Teplic Martin Kovařík pro internetové stránky klubu.

O náhradním termínu zápasu v Teplicích podle Ligové fotbalové asociace zatím nebylo rozhodnuto.

SOUVISEJÍCÍ: Šlágry 4. kola ligy: Viktorii Plzeň po selhání v Řecku čeká souboj v Ďolíčku

Reklama

Hodnocení

4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře