Fotbalové Ústí získalo na startu sezóny cenný bod, gólem zaujal novic Eliáš

Josef Eliáš. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Josef Eliáš. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústí n/L. - Fotbalisté Ústí nad Labem na domácím stadionu zahájili nový ročník Fotbalové národní ligy. V úvodním kole remizovali s Táborskem 1:1, které patří mezi favority soutěže. Arma prohrávala, ale o vyrovnávací branku v 84. minutě se postaral Josef Eliáš, který přišel před sezónou na hostování z Mladé Boleslavi.

Reklama

Josef Eliáš odehrál v ústeckém dresu první ostrý zápas a hned na sebe upozornil gólem. "Michal Leibl centroval z levé strany na zadní tyč, dával jsem si pak pozor, abych trefil branku, což se povedlo," pochvaloval si střelec a nováček v ústecké sestavě Josef Eliáš.

Ústí proti Táborsku nebylo favoritem, proto se ziskem bodu může být spokojené. "Začali jsme hrát předevšim z obrany, chtěli jsme čekat na chybu soupeře. Ale v prvním poločase jsme byli až moc ustrašení. Bohužel i první gól Táborska padl v situaci, které jsem měl zabránit. Ale ve druhém poločase jsme začali hrát po zemi, zjistili jsme, že se s nimi dá hrát a na konci zápasu jsme měli šance i na rozhodnutí utkání v náš prospěch," hodnotil Eliáš.

"Nyní jedeme do Olomouce, kde budeme hrát s rezervou Sigmy. Když budeme bojovat, můžeme udělat nějakou bodovou šňůru. Druhá liga je vyrovnaná," uzavírá Eliáš.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře