Fotbalové Ústí získalo na startu sezóny cenný bod, gólem zaujal novic Eliáš

Josef Eliáš. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czJosef Eliáš. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústí n/L. - Fotbalisté Ústí nad Labem na domácím stadionu zahájili nový ročník Fotbalové národní ligy. V úvodním kole remizovali s Táborskem 1:1, které patří mezi favority soutěže. Arma prohrávala, ale o vyrovnávací branku v 84. minutě se postaral Josef Eliáš, který přišel před sezónou na hostování z Mladé Boleslavi.

Reklama

Josef Eliáš odehrál v ústeckém dresu první ostrý zápas a hned na sebe upozornil gólem. "Michal Leibl centroval z levé strany na zadní tyč, dával jsem si pak pozor, abych trefil branku, což se povedlo," pochvaloval si střelec a nováček v ústecké sestavě Josef Eliáš.

Ústí proti Táborsku nebylo favoritem, proto se ziskem bodu může být spokojené. "Začali jsme hrát předevšim z obrany, chtěli jsme čekat na chybu soupeře. Ale v prvním poločase jsme byli až moc ustrašení. Bohužel i první gól Táborska padl v situaci, které jsem měl zabránit. Ale ve druhém poločase jsme začali hrát po zemi, zjistili jsme, že se s nimi dá hrát a na konci zápasu jsme měli šance i na rozhodnutí utkání v náš prospěch," hodnotil Eliáš.

"Nyní jedeme do Olomouce, kde budeme hrát s rezervou Sigmy. Když budeme bojovat, můžeme udělat nějakou bodovou šňůru. Druhá liga je vyrovnaná," uzavírá Eliáš.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře