Fotbalové Ústí se dál topí v krizi

Petr Němec. Foto: archiv SeveročeskýDeník.czPetr Němec. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Ústí n/L. - Jak z té bídy ven? Na takovou otázku by fotbalisté Ústí nad Labem velmi rychle potřebovali najít odpověď. Po devíti kolech FNL jsou totiž poslední, naposledy prohráli doma 0:4 s Táborskem a míří k sestupu do třetí ligy.

Reklama

Dosavadní vystupování ústeckých fotbalistů ve druhé nejvyšší soutěži se rovná naprosté katastrofě. Jindy elitní tým FNL se topí v krizi, sbírá porážku za porážkou a je v tabulce zcela poslední.

Další blamáž si Arma připsala doma proti Táborsku, na které nestačila po výsledku 0:4. "Za stavu 0:1 se s tím stále něco dalo dělat. Samozřejmě po inkasované druhé brance jsme byli tak naivní, že jsme soupeří umožnili vstřelit další dvě," smutnil kouč Ústí Petr Němec a dále dodal. "Ve druhé půli jsme byli v takové fázi, že jsme mohli dostat ještě daleko více branek," pokrčil rameny.

Ústecký Smola sice trefil dvakrát brankovou konstrukci, to ale jako náplast sloužit nemůže. Ústí hraje dost naivně a inkasuje laciné branky. "Hráči musí celou dobu hrát to, co si řekneme. Nemůžou po druhé brance hrát takovým způsobem. To vypadalo, že dostaneme ještě více gólů. Hrají si pak každý na svém písečku a to je špatný přístup. Musíme to rychle v těch hlavách změnit, jinak to může dopadnout velice špatně," ví trenér Ústí.

Přestože je svým způsobem stále začátek soutěže, ústeckému celku velmi reálně hrozí sestup.

"Musíte mi dát chvilku. Musím si to chvíli promyslet. Po zápasech se nedělají žádné závěry, protože v té hlavě se toho rodí hodně. Je potřeba si to promyslet, ale určitě si můžeme říct, že to nebude metoda cukru. Musíme si s některými hodně ostře promluvit, protože takhle by to dál nešlo," nastínil lodivod ústecké lavičky Petr Němec.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře