Fotbalisté Ústí po porážce s Táborskem přišli prakticky o šanci na postup

Fotbalisté FK Ústím ilustrační foto. Foto: mfkfm.czFotbalisté FK Ústím ilustrační foto. Foto: mfkfm.cz

Ústí n/L. - V Ústí nad Labem roste nová tribuna, po konci sezóny ale postup do Gambrinus ligy spolu s ústeckými fotbalisty neoslaví. Přestože Arma po zimě přezimovala třetí, šest kol před koncem Fotbalové národní ligy již prakticky ztratila postupové naděje.

Reklama

Ústí je aktuálně šesté s dvanáctibodovou ztrátou na vedoucí duo Táborska s Hradcem Králové. Právě poslední domácí porážka s Táborskem Ústeckým patrně sebrala veškeré naděje.

„Opět jsme ztratili skvěle rozehraný zápas. Do utkání jsme vstoupili ve vysokém tempu a nevydrželi to,“ litoval porážky s Táborskem ústecký Michal Zeman.

Ústí odehrálo zápas s Táborskem jak přes kopírák ve srovnání s utkáním Českými Budějovicemi před několika týdny. Arma vedla 1:0 a v klidu kráčela pro vítězství, nakonec ale selhala a prohrála 1:2.

„O postupu už mluvit nemůžeme. Zbytek sezóny tak chceme dohrát se ctí a ještě získat nějaké vítězství. Můžeme začlenit do kádru další hráče, aby ukázali, jestli na to mají nebo ne,“ přidal Zeman.

Zoufalý ze zbytečné porážky s Táborskem byl i ústecký Peterka. „Fyzicky jsem se cítil dobře, trénujeme hodně. Spíš je to o hlavě. Chybí nám druhý gól. Šance máme na více branek, ale neproměňujeme šance, což nám kazí zápasy,“ dumal Peterka, který zápas s Táborskem odehrál na pozici stopera.

„Nyní už můžeme hrát v klidu a zahrát si. Přestože nejsme pod tlakem, stejně nám to moc dobře nejde,“ kroutí rameny Peterka.

Ústí má tak dvojboj s vedoucími celky soutěže za sebou. Nestačilo na Hradec Králové ani Táborsko. „Táborsko ale předvádělo lepší fotbal. Bylo kvalitnější a fotbalovější. Hradec sázel spíše jen na brejky,“ dodal Zeman.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře