Fotbalisté Ústí po porážce s Táborskem přišli prakticky o šanci na postup

Fotbalisté FK Ústím ilustrační foto. Foto: mfkfm.czFotbalisté FK Ústím ilustrační foto. Foto: mfkfm.cz

Ústí n/L. - V Ústí nad Labem roste nová tribuna, po konci sezóny ale postup do Gambrinus ligy spolu s ústeckými fotbalisty neoslaví. Přestože Arma po zimě přezimovala třetí, šest kol před koncem Fotbalové národní ligy již prakticky ztratila postupové naděje.

Reklama

Ústí je aktuálně šesté s dvanáctibodovou ztrátou na vedoucí duo Táborska s Hradcem Králové. Právě poslední domácí porážka s Táborskem Ústeckým patrně sebrala veškeré naděje.

„Opět jsme ztratili skvěle rozehraný zápas. Do utkání jsme vstoupili ve vysokém tempu a nevydrželi to,“ litoval porážky s Táborskem ústecký Michal Zeman.

Ústí odehrálo zápas s Táborskem jak přes kopírák ve srovnání s utkáním Českými Budějovicemi před několika týdny. Arma vedla 1:0 a v klidu kráčela pro vítězství, nakonec ale selhala a prohrála 1:2.

„O postupu už mluvit nemůžeme. Zbytek sezóny tak chceme dohrát se ctí a ještě získat nějaké vítězství. Můžeme začlenit do kádru další hráče, aby ukázali, jestli na to mají nebo ne,“ přidal Zeman.

Zoufalý ze zbytečné porážky s Táborskem byl i ústecký Peterka. „Fyzicky jsem se cítil dobře, trénujeme hodně. Spíš je to o hlavě. Chybí nám druhý gól. Šance máme na více branek, ale neproměňujeme šance, což nám kazí zápasy,“ dumal Peterka, který zápas s Táborskem odehrál na pozici stopera.

„Nyní už můžeme hrát v klidu a zahrát si. Přestože nejsme pod tlakem, stejně nám to moc dobře nejde,“ kroutí rameny Peterka.

Ústí má tak dvojboj s vedoucími celky soutěže za sebou. Nestačilo na Hradec Králové ani Táborsko. „Táborsko ale předvádělo lepší fotbal. Bylo kvalitnější a fotbalovější. Hradec sázel spíše jen na brejky,“ dodal Zeman.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře