FK Litoměřicko má nového trenéra. Naposledy padlo doma s Vltavínem

Michal Slabý. Foto: SeveročeskýDeník.czMichal Slabý. Foto: SeveročeskýDeník.cz

LITOMĚŘICE - Krátce po startu nové sezóny ČFL převzal fotbalisty Litoměřicka trenér Michal Slabý. Ten nahradil předchozího lodivoda týmu Antona Mišovce. Litoměřicku se ale v úvodu sezóny příliš nedaří. Naposledy v domácím prostředí Litoměřicko padlo s Loko Vltavín 1:2.

Reklama

Litoměřicko má tak na kontě po pěti zápasech pouze tři body a pohybuje se na hranici 15. místa.

"Charakter mužstva se dává dohromady, je to mladý tým, porážky z posledních zápasů bohužel mužstvu sílu nepřidají. S Vltavínem jsme zažili třetí zápas, kdy jsme dostali gól na samém konci utkání. Je to o hlavách. Potřebujeme to zlomit. V sobotu s Vltavínem jsme znovu dostali branku v poslední minutě. To by se stávat nemělo, je to hrozné zklamaní. Kluci na to mají, aby mohli ČFL hrát, ale zatím to není ideální," říká trenér Litoměřicka Michal Slabý.

"U mužstva jsem jako hlavní trenér dva zápasy. Předchozí kouč Anton Mišovec skončil, došlo k výměně hlavního trenéra, tak to beru," nastiňuje Slabý, který ale u týmu zatím nasbíral dvě porážky v Ústí nad Orlicí a s Vltavínem.

Ambice Litoměřicka v letošním ročníku třetí ligy? "ČFL je vyrovnaná soutěž. Teď je třeba zapracovat na krátkodobých cílech. Je to v hlavách. Je tady dravé mladé mládí. Musíme stabilizovat a udržet výkonnost co nejdéle, aby se tým sehrál a šli jsme nahoru," má jasno kouč Slabý.

"Že bychom měli hrát o záchranu? Zbývá hodně zápasů do konce sezóny. Kluci na ČFL mají a v Litoměřicích mají dobré podmínky," má jasno Slabý.

Litoměřicko současně spolupracuje s prvoligovými Teplicemi a druholigovým Ústím nad Labem. "Z Teplic k nám přišel reprezentační gólman do 19 let Jan Plachý. Chtěl chytat dospělý fotbal, Litoměřice mu poskytly šanci. Funguje i spolupráce s Ústím. Jsme v kontaktu s jejich sportovním manažerem Pelcem. Máme od nich tři hráče: Seidla, Heřmana a Jelínka. Další příchody neplánujeme," uzavřel Slabý.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově FOTO: Čtvrté výročí založení klubu motorkářů NORTHERN PIRATES v Chomutově
Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly Musíme se z toho dostat sami, říká Tomáš Mareš. Jeho Ústí schytává debakly
Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes

Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho? Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho?
Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let
OBRAZEM: Rekonstrukce lovosického autobusového nádraží finišuje OBRAZEM: Rekonstrukce lovosického autobusového nádraží finišuje


Komentáře