FK Litoměřicko má nového trenéra. Naposledy padlo doma s Vltavínem

Michal Slabý. Foto: SeveročeskýDeník.czMichal Slabý. Foto: SeveročeskýDeník.cz

LITOMĚŘICE - Krátce po startu nové sezóny ČFL převzal fotbalisty Litoměřicka trenér Michal Slabý. Ten nahradil předchozího lodivoda týmu Antona Mišovce. Litoměřicku se ale v úvodu sezóny příliš nedaří. Naposledy v domácím prostředí Litoměřicko padlo s Loko Vltavín 1:2.

Reklama

Litoměřicko má tak na kontě po pěti zápasech pouze tři body a pohybuje se na hranici 15. místa.

"Charakter mužstva se dává dohromady, je to mladý tým, porážky z posledních zápasů bohužel mužstvu sílu nepřidají. S Vltavínem jsme zažili třetí zápas, kdy jsme dostali gól na samém konci utkání. Je to o hlavách. Potřebujeme to zlomit. V sobotu s Vltavínem jsme znovu dostali branku v poslední minutě. To by se stávat nemělo, je to hrozné zklamaní. Kluci na to mají, aby mohli ČFL hrát, ale zatím to není ideální," říká trenér Litoměřicka Michal Slabý.

"U mužstva jsem jako hlavní trenér dva zápasy. Předchozí kouč Anton Mišovec skončil, došlo k výměně hlavního trenéra, tak to beru," nastiňuje Slabý, který ale u týmu zatím nasbíral dvě porážky v Ústí nad Orlicí a s Vltavínem.

Ambice Litoměřicka v letošním ročníku třetí ligy? "ČFL je vyrovnaná soutěž. Teď je třeba zapracovat na krátkodobých cílech. Je to v hlavách. Je tady dravé mladé mládí. Musíme stabilizovat a udržet výkonnost co nejdéle, aby se tým sehrál a šli jsme nahoru," má jasno kouč Slabý.

"Že bychom měli hrát o záchranu? Zbývá hodně zápasů do konce sezóny. Kluci na ČFL mají a v Litoměřicích mají dobré podmínky," má jasno Slabý.

Litoměřicko současně spolupracuje s prvoligovými Teplicemi a druholigovým Ústím nad Labem. "Z Teplic k nám přišel reprezentační gólman do 19 let Jan Plachý. Chtěl chytat dospělý fotbal, Litoměřice mu poskytly šanci. Funguje i spolupráce s Ústím. Jsme v kontaktu s jejich sportovním manažerem Pelcem. Máme od nich tři hráče: Seidla, Heřmana a Jelínka. Další příchody neplánujeme," uzavřel Slabý.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Další útok Islámského státu ve Francii? Další útok Islámského státu ve Francii?
Nové koupaliště v České Lípě zatím nebude. Město projekt stoplo Nové koupaliště v České Lípě zatím nebude. Město projekt stoplo
Jablonec už ví, jak má vypadat dopravní terminál. Zhmotní se vize? Jablonec už ví, jak má vypadat dopravní terminál. Zhmotní se vize?

Místo zimního stadiónu vzniká v centru Teplic další obchodní centrum Místo zimního stadiónu vzniká v centru Teplic další obchodní centrum
Jaké budou dopady jabloneckého referenda o zákazu hazardu? Jaké budou dopady jabloneckého referenda o zákazu hazardu?
Ruina bývalého hotelu Imperátor v Teplicích jde k zemi Ruina bývalého hotelu Imperátor v Teplicích jde k zemi

Penta nabídla za Lužickou nemocnici 1 korunu. Město je v šoku Penta nabídla za Lužickou nemocnici 1 korunu. Město je v šoku
Proč Palachova ulice v Litoměřicích vypadá po rekonstrukci jinak než městský bulvár? Proč Palachova ulice v Litoměřicích vypadá po rekonstrukci jinak než městský bulvár?
Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna Na pomezí Hracholusk a Podlusk vznikne relaxační zóna

Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti Roudnický krytý bazén po opravě se otevírá veřejnosti
Krytý plavecký bazén v Lovosicích mění otevírací dobu, zimní stadión končí sezónu Krytý plavecký bazén v Lovosicích mění otevírací dobu, zimní stadión končí sezónu
Stavbou Ústeckého kraje 2017 je litoměřické autobusové nádraží Stavbou Ústeckého kraje 2017 je litoměřické autobusové nádraží


Komentáře