Fanoušci v Ústí nad Labem se mohou těšit na otevřený trénink i atraktivní Fan Park

Stadion v Ústí nad Labem. Foto: archiv FK Ústí nad Labem
Stadion v Ústí nad Labem. Foto: archiv FK Ústí nad Labem

ÚSTÍ N.L. - Již ve středu 22. března se česká fotbalová reprezentace premiérově představí v Ústí nad Labem. Duel s Litvou je dlouho dopředu beznadějně vyprodaný, svěřenci Karla Jarolíma se mohou těšit na bouřlivou kulisu.

Reklama

„Jsem zvědavý, jak se změnilo prostředí v Ústí, kde jsem chytal naposledy ještě za Vítkovice. To už je strašně dlouhá doba,“ usmíval se při vzpomínce na místo konání zápasu gólman Tomáš Vaclík a doplnil: „Teď je v Ústí nový stadion a zajímá mě, jak se prostředí změnilo. A samozřejmě jsem moc rád, že fanoušky náš zápas táhne. Věřím, že se dočkají dobrého utkání.“

Česká fotbalová reprezentace vyjde vstříc také těm fanouškům, kteří na samotný duel s litevským soupeřem nesehnali vstupenky. „Obrovský zájem sportovních příznivců o středeční zápas nás samozřejmě těší. Celý region utkáním žije, velký díky patří v tomto směru také městu Ústí nad Labem a Ústeckému kraji,“ uvedl tiskový mluvčí národního týmu Pavel Pillár. „Po dohodě s trenérem jsme se zároveň rozhodli zpřístupnit veřejnosti kompletní úterní trénink, aby reprezentanty na vlastní oči mohlo vidět co možná nejvíce fanoušků.“

Otevřený trénink českého celku odstartuje v úterý 21. března od 17 hodin, brány hlavní tribuny ústeckého stadionu se otevřou již v 16:30. Vstup je pro všechny zdarma, na místě budou k dispozici také toalety a stánek s občerstvením.

Tím však nabídka pro fanoušky nekončí. V den utkání se totiž nedaleko stadionu rozběhne #Ceskarepre Fan Park. Příchozí se mohou těšit na celou řadu atrakcí, soutěží, zábavy, jídla a pití. Každý fanoušek si navíc může odnést dárek takřka bez práce. Na všechny zájemce totiž čeká ´Cesta Fanouška´, po jejímž kompletním absolvování získávají fotbaloví nadšenci atraktivní cenu.

K dispozici bude například stanoviště Puma s možností vyzkoušet si nové modely kopaček při slalomu nebo střelbě na branku, v provozu budou oblíbené fotbalové klece, malování na obličej a spousta dalšího. Svoje umění předvede několikanásobný mistr světa ve Freestyle Footbag Honza Weber, moderátorem celé akce bude Kamil Bílský z Hitradia FM. Vstup je zdarma.

Samotný duel České republiky s Litvou odstartuje ve středu 22. března od 18 hodin.

AUTOR: Tisková zpráva

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře