Exligové Blšany posílil obránce Vlastimil Vidlička!

Blšanský fotbalový stadion. Foto: archiv FK Chmel Blšany
Blšanský fotbalový stadion. Foto: archiv FK Chmel Blšany

Blšany - Fotbalový klub FK Chmel Blšany ještě do roku 2006 hrával českou nejvyšší soutěž, Gambrinus ligu. Pak ale přišel strmý pád a nyní se tým nachází až v krajském přeboru. Aktuálně ale Blšany posílil hráč zvučného jména!

Reklama

Účastníka krajského přeboru posílil pro jarní část sezóny obránce Vlastimil Vidlička. Ten dříve kopal v Teplicích, Spartě Praha, Olomouci či Jihlavě. Hned se tak zařadí mezi největší hvězdy klubu. Blšany doplnil i Jiří Böhm, který působil ve Slavii Praha nebo Viktorii Žižkov.

Trenérem zůstává bývalí vynikající fotbalista Josef Němec, asistenta mu bude dělat někdejší hráč Baníku Ostrava Marcel Lička.

„Dá se říci, že jsme z velké části prakticky celý kádr mužstva obměnili. Vsázíme na mladé, po fotbalu hladové hráče, kteří by chtěli pomoci Blšanům, jež si to zaslouží, a samozřejmě se také ukázat. Na postu trenéra zůstávám já a spolu se mnou se na lavičku postaví Marcel Lička. Během zimy jsme neodehráli žádné přípravné utkání, ale trénujeme 4× v týdnu, dvakrát v Blšanech a dvakrát v Praze. Spolupracujeme s asociací hráčů, kteří jsou volní a bez angažmá,“ řekl klubovému webu Blšan trenér Němec.

Blšany hrávaly v letech 1998 až 2006 nejvyšší fotbalovou soutěž. V blšanském dresu okusily první ligu takové ikony jako Petr Čech, Jan Šimák či Patrik Gedeon nebo David Střihavka.

Klub ale později sužovaly finanční potíže a každým rokem se propadal o soutěž níž, nyní kope pouze krajský přebor Ústeckého kraje.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře