Daniel Vrdlovec: Zápasy jako proti Benátkám doma musíme vyhrávat

Zimní stadion v Ústí nad Labem. Foto: MojeÚstecko.czZimní stadion v Ústí nad Labem. Foto: MojeÚstecko.cz

ÚSTÍ N.L. - Ve 3. kole WSM ligy se hokejisté Slovanu Ústí poprvé představili na domácím ledě. Proti Benátkám nad Jizerou získali dva body za výhru 3:2 po prodloužení.

Útočník Slovanu Daniel Vrdlovec byl s vítězstvím nad Středočechy spokojen. Přesto věděl, že jeho tým měl na výhru v řádné hrací době.

Pojďme zhodnotit zápas s Benátkami nad Jizerou. Přes velké množství šancí jste vyhráli až v prodloužení.

Gólman soupeře Stezka chytal výborně. Měli jsme hodně šancí, hlavně ve druhé třetině. Netrefovali jsme prázdnou branku, další šance jsme měli ve třetí části. Nebýt jejich gólmana, tak dostali osm gólů.

Ve třetí třetině jste už mířili k tříbodovému vítězství. Mrzí vás inkasovaný gól na 2:2?

Určitě to byla škoda. Ale měli jsme další šance, ve kterých jsme mohli skóre strhnout na svou stranu.

V tabulce máte po třech zápasech nové sezóny pět bodů. Jak hodnotíte vstup do sezóny?

Tři kola jsou za námi. Z Třebíče jsme přivezli super tři body. Doma s Benátkami jsme získali dva body, které bereme, ale takové zápasy v domácím prostředí musíme vyhrávat. V úvodním kole jsme jeli do Vsetína, tam to bylo těžké. Valaši byli v euforii a přestříleli nás. Šance jsme tam měli, mohli jsme bodovat, ale nevyšlo to. Zatím jsme rádi za těch pět bodů, co máme v tabulce.