Cílem je postup do play off, vyhlásili v Litvínově

Hokej, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com
Hokej, ilustrační foto. Foto: archiv Pixabay.com

V nové sezóně si hokejisté Litvínova vytyčili jasný cíl, a tím je postup do play off Tipsport extraligy. Verva do dalšího ročníku soutěže vstoupí s trenérským triem Jiří Šlégr, Radim Skuhrovec a Jindřich Kotrla.

Reklama

Vedení klubu se podařilo vyztužit obranu a posílil i sportovní úsek, Litvínov angažoval do pozice odborného poradce a skauta zkušeného Rostislava Dočekala.

Změnami prošel i realizační tým. Skončil kondiční trenér Ondřej Ježek a masér Roman Reif. Kondiční přípravu nově vede firma Andrle sport a realizační tým posílil fyzioterapeut Pavel Wildumetz.

Verva před sezónou udělala řadu změn v hráčském kádru i realizačním týmu. Do nového ročníku Tipsport extraligy vstupuje s cílem probojovat se do play off. Litvínov povede v nové sezóně jako hlavní trenér generální ředitel klubu Jiří Šlégr, jeho asistenty jsou Radim Skuhrovec a nově i bývalý útočník Jindřich Kotrla.

„Udělali jsme v kádru i realizačním týmu několik změn, o kterých si myslíme, že nás dovedou do pater tabulky zaručujících play off. V nastolené koncepci klubu jsme se rozhodli jít na postu trenérů cestou našich odchovanců. Přivedli jsme do obranných řad nové tváře a do sezóny vstupujeme s jasným cílem hrát play off,“ velí Jiří Šlégr, generální ředitel klubu.

Verva do nové sezóny opět vstupuje se stabilním rozpočtem, na kterém se většinově podílí jeho majoritní vlastník, skupina Unipetrol.

Do té spadá i generální partner klubu Benzina. Největší řetězec čerpacích stanic v Česku je generálním partnerem klubu od roku 2007. Unipetrol podporuje litvínovský hokej od roku 1945, kdy byl hokejový klub založen.

Do jednašedesáté společné extraligové sezony vstupujeme s vervou a také s očekáváním, že výkony našeho mužstva budou stejné, jako jsou výkony našeho paliva Verva – to znamená prémiové! Stejně důležité jako výkony extraligového mužstva je pro nás ale i podpora mládeže, které se chceme i nadále věnovat a prohlubovat spolupráci mládežnických oddílů s naším prvním mužstvem,“ konstatoval Tomasz Wiatrak, generální ředitel skupiny Unipetrol.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře