Chybí nám kvalita v dohrání některých věcí, posteskl si teplický trenér Radim Kučera

Ze zápasu fotbalistů Teplic s Baníkem Ostrava. Foto SeveroceskyDenik
Ze zápasu fotbalistů Teplic s Baníkem Ostrava. Foto SeveroceskyDenik

Nelichotivým způsobem vyznívá dosavadní bilance fotbalistů Teplic v prvni lize. Po sedmi odehraných kolech mají na svém kontě pouhé tři body, což v praxi znamená jedno vítězství a šest porážek.

Reklama

„Selháváme v ofenzivní i defenzivní části hry,“ posteskl si teplický trenér Radim Kučera na tiskové konferenci po prohře s Baníkem Ostrava (1:2).

„Chybí nám kvalita v dohrání některých věcí. I proti Baníku jsme mohli dotáhnout akce k lepšímu zakončení. Chtělo by to větší pohodu a klid,“ zamýšlel se Kučera.

Mrzel ho samozřejmě nepovedený zápas s ostravským celkem.

„Vstoupili jsme do něj nervózně, měli jsme z Baníku respekt. Pak jsme zjistili, že s ním půjde hrát, ale soupeř ve druhém poločase zvýšil aktivitu. Vybavuji si, že měl dvě šance. Přesto se nám podařilo vstřelit gól. Měli jsme vydržet déle bez inkasované branky. Dostali jsme jí příliš rychle a zápas se tím zlomil v náš neprospěch,“ analyzoval Kučera.

Tepličtí se výsledkově trápí už od prvního kola.

„Nejsme přitom úplní outisideři, že by nás soupeři přehrávali a dostávali nás pod tlak. To vůbec ne. Ale nedokážeme vlastní snahu přetavit ve tři body,“ pokrčil remeny teplický trenér.

Pozice v nejspodnější části tabulky provází tým tedy už od začátku sezony.

„Vidím, že nesbíráme body. Snažíme se pro to dělat maximum. Potýkáme se i s marodkou, ale na to se nechci vymlouvat. Za devět měsíců, co jsem u mužstva, nebyl zápas, abychom měli tým úplně pohromadě a všechny hráče zdravé,“ uvažoval Kučera.

„Musíme se vyvarovat lacino inkasovaných gólů. V přípravě se na to zaměřujeme, ale ve vlastních zápasech se naskytly různé a rychlé situace, že se nedaly předvídat,“ dodal trenér.

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře