Chci střílet góly za Teplice, říká slovinský útočník Bratanovič

Elvis Bratanovič: Foto: archiv FK Teplice
Elvis Bratanovič: Foto: archiv FK Teplice

Teplice - Elvis Bratanovič na jaře hattrickem sestřelil Plzeň a rázem se dostal do povědomí fotbalové veřejnosti. Nyní se slovinský útočník vrátil z hostování v Bohemians do domovských Teplic, kde se chce stát oporou.

Reklama

Elvis Bratanovič už ale na hattrick proti Plzni nevzpomíná. Naopak říká, že je to historie. Nyní chce střílet góly za Teplice, v útoku ale bude mít velkou konkurenci. Je ovšem rád, že znovu dostane šanci právě na Stínadlech.

"První půlrok v Teplicích jsem si příliš nezahrál, takže to nebylo z mého pohledu dobré. Proto jsem šel na Bohemku, kde jsem si zahrál více. Nakonec jsem byl nejlepším střelce týmu, takže jsem byl spokojen,"
zhodnotil své poslední působení v pražském celku.

Slovinský forvard si pochvaloval stadion Bohemky, legendární Ďolíček. "Bylo skvělé tam hrát. Fanoušci byli výborní a velmi hluční. V tom je to tam speciální," ohlédl za vršovickou misí.

"Jsem ale rád, že jsem zpět v Teplicích. Tady jsem v rámci české ligy začínal a rád bych za klub střílel góly. Už tu sice není tolik cizinců, ale to není žádný problém. Parta je tu opět výborná," uzavřel Bratanovič.

ČTĚTE:  Kabáti Stínadla mírně poškodili. Bude hrát Litvínov na stadionu hokej?

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře