Chceme skončit čtvrtí, říká před závěrem sezóny ústecký Jursa

Ústecký fotbalista Tomáš Jursa. Foto: archiv FK TepliceÚstecký fotbalista Tomáš Jursa. Foto: archiv FK Teplice

Ústí n/L. - Fotbalové Ústí vstupovalo do utkání s Vlašimí v roli favorita, ale překvapivě selhalo a se Středočechy prohrálo 1:2. Ústečtí ztráceli již dvě branky, až v samém závěru snížil na rozdíl jediné branky Tomáš Jursa.

Reklama

„Smolná prohra. Chceme být v tabulce co nejvýše a tohle je zbytečná ztráta,“ hodnotí pro SeveročeskýDeník.cz střelec jediného ústeckého gólového zásahu.

Ústí vyhrálo poslední dva zápasy nad Bohemians a Frýdkem-Místkem a s dobrými výsledky se chce se sezónou také rozloučit. Jenže v utkání 27. Kola zbytečně padlo doma s Vlašimí. Neztratí Arma v závěru sezóny motivaci, když z pátého místa do Gambrinus ligy už postoupit nemůže?

„Motivaci máme i do závěru sezóny. Chceme být v tabulce co nejvýše. Vrchol tabulky se nám vzdálil, ale máme šanci skončit čtvrtí a dotáhnout se na Viktorku Žižkov, takže proč ne. Rádi bychom se v tabulce ještě posunuli,“ vysvětluje ústecký záložník Tomáš Jursa.

Jursa korigoval v utkání s Vlašimí svým gólem na 1:2. Ze své branky ale příliš velkou radost neměl. „Za vstřelený gól jsem docela rád. Raději bych ale bral výhru nad Vlašimí. Gól přišel pozdě a už nic neřešil,“ lituje.

Ústecký záložník také litoval svou inkasovaných branek, které patřily do kategorie laciných. „Byla to taková kolmice, možná z ofsajdu. Byla to laciná branka. A druhý gól byl jako přes kopírák. Ale musel bych to vidět na videu, abych to více rozebral,“ zamyslí se.

Ústí i přes brzkou dvougólovou ztrátu ale mělo dost příležitostí na zvrat. Prosadilo se ale až v závěru. „Měli jsme hodně šancí, ale nedařilo se nám střelecky prosadit. Kdybychom snížili do konce prvního poločasu, věřil bych, že ve druhé půlce srovnáme. Takhle gól na 1:2 dvě minuty před koncem už nic neřešil,“ komentuje.

Sám Jursa proti Vlašimi zaznamenal už svou pátou branku v sezóně. „Jsem rád za každý gól, pět branek v sezóně není špatné. Byl bych ale raději, kdybychom v tabulce byli výše,“ uzavírá.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony

UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy UJEP se rozroste o stavbu za půl miliardy
Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát Prázdninová lodní linka na Labi pluje o prázdninách šestkrát
Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě! Dálnice D8 je uzavřena kvůli nehodě!

Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie? Pátrání po dívce z Ústí je stále marné. Odloží případ policie?
Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy Modernizace Negrelliho viaduktu změní cestování do Prahy
Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc? Mohou zdravotní sestry očekávat dva tisíce navíc?


Komentáře