Chceme skončit čtvrtí, říká před závěrem sezóny ústecký Jursa

Ústecký fotbalista Tomáš Jursa. Foto: archiv FK TepliceÚstecký fotbalista Tomáš Jursa. Foto: archiv FK Teplice

Ústí n/L. - Fotbalové Ústí vstupovalo do utkání s Vlašimí v roli favorita, ale překvapivě selhalo a se Středočechy prohrálo 1:2. Ústečtí ztráceli již dvě branky, až v samém závěru snížil na rozdíl jediné branky Tomáš Jursa.

Reklama

„Smolná prohra. Chceme být v tabulce co nejvýše a tohle je zbytečná ztráta,“ hodnotí pro SeveročeskýDeník.cz střelec jediného ústeckého gólového zásahu.

Ústí vyhrálo poslední dva zápasy nad Bohemians a Frýdkem-Místkem a s dobrými výsledky se chce se sezónou také rozloučit. Jenže v utkání 27. Kola zbytečně padlo doma s Vlašimí. Neztratí Arma v závěru sezóny motivaci, když z pátého místa do Gambrinus ligy už postoupit nemůže?

„Motivaci máme i do závěru sezóny. Chceme být v tabulce co nejvýše. Vrchol tabulky se nám vzdálil, ale máme šanci skončit čtvrtí a dotáhnout se na Viktorku Žižkov, takže proč ne. Rádi bychom se v tabulce ještě posunuli,“ vysvětluje ústecký záložník Tomáš Jursa.

Jursa korigoval v utkání s Vlašimí svým gólem na 1:2. Ze své branky ale příliš velkou radost neměl. „Za vstřelený gól jsem docela rád. Raději bych ale bral výhru nad Vlašimí. Gól přišel pozdě a už nic neřešil,“ lituje.

Ústecký záložník také litoval svou inkasovaných branek, které patřily do kategorie laciných. „Byla to taková kolmice, možná z ofsajdu. Byla to laciná branka. A druhý gól byl jako přes kopírák. Ale musel bych to vidět na videu, abych to více rozebral,“ zamyslí se.

Ústí i přes brzkou dvougólovou ztrátu ale mělo dost příležitostí na zvrat. Prosadilo se ale až v závěru. „Měli jsme hodně šancí, ale nedařilo se nám střelecky prosadit. Kdybychom snížili do konce prvního poločasu, věřil bych, že ve druhé půlce srovnáme. Takhle gól na 1:2 dvě minuty před koncem už nic neřešil,“ komentuje.

Sám Jursa proti Vlašimi zaznamenal už svou pátou branku v sezóně. „Jsem rád za každý gól, pět branek v sezóně není špatné. Byl bych ale raději, kdybychom v tabulce byli výše,“ uzavírá.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

» Další zprávy z regionu Ústecko

Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem? Bude Ústecký kraj platit obědy chudým dětem?
Ústecko: Konec doplatků na bydlení? Ústecko: Konec doplatků na bydlení?
Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není... Co si o Severočeších myslí Plzeňáci? Hezké to opravdu není...

Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy Na severu Čech se bouřka vyřádila. Padaly i stromy
Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU Boj mezi kraji? Plzeňský chce přetáhnout lidi z Ústeckého. A má to zaplatit EU
Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony Opravuje se dálnice D8. Na řidiče čekají hororové kolony


Komentáře