Bouřlivák Martin Fenin boural. Kdy se vrátí na hřiště?

Nabourané auto, ilustrační snímek. Foto: archiv Policie ČRNabourané auto, ilustrační snímek. Foto: archiv Policie ČR

DĚČÍNSKO - Smůla se fotbalistovi Martinu Feninovi lepí na paty. Zapálený balkón, pád z okna, neustálá zranění z fotbalu a teď bouračka.

Reklama

Kdysi slavný fotbalista, jenž hrával bundesligu a kopal v českém nároďáku, aktuálně působí v druholigovém Varnsdorfu. Spíš než hraje, je tedy na marodce.

A teď k tomu všemu ještě ve středu boural.

Ve středu ráno měl svůj mercedes převrátit na střechu mezi Jílovým a Libouchcem. O nehodě rovněž referoval Děčínský deník.

Fenin vyvázl bez zranění, prý vjel ze silnice a narazil do několika směrovek a stromů.

Policisté vyloučili, že by před jízdou požil alkohol. Podle policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové se plně nevěnoval řízení, jiné hlasy tvrdí, že mu před autem přeběhla srnka.

Bouračka, zdá se, nebude pro Fenina vážným problémem. Trable má i na hřišti nebo spíše mimo něj. Na podzim měl pomoct druholigovému Varnsdorfu, jenže ho limitovala zranění. Mimo jiné si například zlomil ruku.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Utkání v Brně se lovosickým házenkářům nevydařilo Utkání v Brně se lovosickým házenkářům nevydařilo
V žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupili V žloutenkou sužovaném Ústí musí cestující v MHD stisknout tlačítko, aby vystoupili
V Krušných horách se objevuje rys V Krušných horách se objevuje rys

Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice Oblíbeného orangutana Ňuňáka popravila tasemnice
Hokej v Mostě je po smrti, klub s tímto názvem odstoupil ze druhé ligy Hokej v Mostě je po smrti, klub s tímto názvem odstoupil ze druhé ligy
Opravená plavecká hala a nové lanové centrum? V Mostě se mají na co těšit Opravená plavecká hala a nové lanové centrum? V Mostě se mají na co těšit


Komentáře