Angel Krstev odchází z Litoměřic, míří do Itálie

Angel Krstev. Foto: archiv HC Kometa Brno
Angel Krstev. Foto: archiv HC Kometa Brno

Litoměřice - Hokejisté Litoměřic patří k příjemným překvapením probíhajícího ročníku první ligy. Tým se opírá o několik špičkových útočníků, jako jsou osvědčený kanonýr Vítězslav Bílek a skvělý nahrávač Jaroslav Kalla. Až do počátku prosince patřil k oporám i zkušený obránce Angel Krstev. Hráč s bohatými extraligovými i mezinárodními zkušenosti však severočeský klub opouští, protože dává přednost působení v cizině.

Reklama

Nové angažmá našel Krstev v italském týmu Neumarkt, který vede český trenér Luděk Bukač mladší. Někdejší kouč české reprezentační „osmnáctky“ do poloviny listopadu pracoval v extraligové Mladé Boleslavi na postu sportovního manažera klubu.

Nyní se rozhodl znovu pro trenérskou práci a jako posilu do kádru italského mužstva si vyhlédl i svého krajana.

Angel Krstev často mění kluby. Před sezónou 2013/2014 přišel z pražské Sparty do prvoligových Litoměřic. A v průběhu soutěže zamířil do Chomutova, který loni startoval v extralize.

Protřelý bek nastupoval pravidelně za tým chomutovských Pirátů, zažil s ním i sestup z extraligy na jaře 2014. A to bylo jeho loučení s nejvyšší soutěží, jelikož na rozdíl od několika bývalých spoluhráčů z Chomutova nezamířil do jiného klubu v extralize (Balej a Pulpán šli do Plzně, Malec do Brna a následně do Vítkovic, D. Hruška do Karlových Varů atd.).

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře