Ústecká TOP 09 si zvolila krajské vedení. Chce řešit budoucnost i limity

Účastníci krajského sněmu. Foto: archiv TOP 09
Účastníci krajského sněmu. Foto: archiv TOP 09

Ústecký kraj - Předsedou krajské organizace byl na sněmu TOP 09 Ústeckého kraje zvolen Tomáš Tesař. Místopředsedy se pak stali Michal Kučera, Petr Měsíc a Zdeněk Šoral.

Reklama

V Teplicích v sobotu (11.4.2015) proběhl sněm TOP 09 Ústeckého kraje. Delegáti krajského sněmu zvolili předsedou krajské organizace Tomáše Tesaře. Místopředsedy se pak stali Michal Kučera, Petr Měsíc a Zdeněk Šoral.

V  předsednictvu krajské organizace ještě usednou další zvolení členové – Radim Bzura, Pavel Pastyřík, Radek Rabštejnek, Michal Vlach a Pavel Vlasák. Dalšími členy krajského výboru byli zvoleni Jan Hodničák, Martin Hrdina, Pavel Janda, Vladimír Janda, František Kačer, Jaroslav Marek, Petr Najman, Tibor Novodomský, Petr Starý, David Tejml, Frantiček Vaněček a Dita Vlasáková. Jedná se tak o 21 členný krajský výbor. Sněmu se zúčastnilo 43 delegátů s právem hlasovacím.

„Velmi si vážím podpory, kterou jsem já i celé vedení krajské organizace obdrželo. Jsem rád, že se tím potvrdila naše dosavadní odvedená práce, kterou jsme v kraji započali. Tak jako doposud, máme i nadále vyhrnuté rukávy, abychom se z Ústeckého kraje naší prací pokusili udělat opravdu krásné a příjemné místo pro život našich dětí,“ sdělil po zvolení Tomáš Tesař.

Za měsíc bude TOP 09 řešit budoucnost Ústeckého kraje a opět se vyjádří k těžebním limitům na Mostecku.

Za měsíc budou řešit budoucnost Ústeckého kraje a opět se vyjádří k těžebním limitům na Mostecku.
Více na: http://mostecky.denik.cz/zpravy_region/tri-lide-z-mostecka-jsou-v-uzsim-vedeni-krajske-top-09-maji-resit-limity-tezby-20150413.html
Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře