Miloš Zeman míří do Libereckého kraje. Navštíví Jablonec či Turnov

Hejtman Libereckého kraje Martin Půta a Miloš Zeman. Foto: archiv Liberecký kraj
Hejtman Libereckého kraje Martin Půta a Miloš Zeman. Foto: archiv Liberecký kraj

Liberecký kraj - Na třídenní návštěvu Libereckého kraje přijede prezident Miloš Zeman ve dnech 24. až 26. března 2015. Navštíví Liberec, Jablonec nad Nisou, Stráž pod Ralskem, Mimoň, Turnov.

Reklama

V úterý 24. března 2015 se sejde s krajskými zastupiteli, starosty obcí a měst Libereckého kraje, řediteli příspěvkových organizací v sociální oblasti a zástupci krajské tripartity. Na programu prvního dne je také návštěva 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany, České mincovny v Jablonci nad Nisou a Nemocnice Jablonec nad Nisou.

Druhý den návštěvy, ve středu 25. března, prezident stráví na Českolipsku. Setká se se zastupiteli a občany Stráže pod Ralskem, prohlédne si areál Akademie Vězeňské služby ČR a státního podniku Diamo. Poté se přesune do Mimoně, kde bude diskutovat s představiteli města a mikroregionu Podralsko a následně pobeseduje s místními obyvateli. V závěru dne navštíví bývalý vojenský prostor Ralsko.

Ve čtvrtek 26. března zamíří prezident republiky na krátkou prohlídku firmy Kamax v Turnově, kde se rovněž pozdraví se zaměstnanci. Na Městském úřadě v Turnově se poté setká se zastupiteli města a v kulturním centru Střelnice s občany. Třídenní návštěvu Libereckého kraje zakončí tisková konference v Zámeckém hotelu Sychrov.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře