Jaroslav Kubera ztrácí podporu v Teplicích. Chce zkusit dobýt Hrad

Jaroslav Kubera. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz
Jaroslav Kubera. Foto: archiv SeveročeskýDeník.cz

Teplice - Teplický primátor a senátor Jaroslav Kubera (ODS) myslí na nejvyšší ústavní funkci. Zvažuje kandidaturu na prezidenta republiky. Odůvodňuje to oznámením Zdeňka Škromacha (ČSSD), že vážně uvažuje se stát prezidentem.

Reklama

Přestože prezidentské volby jsou relativně daleko, už nyní ohlašují své kandidatury někteří politici. Před několika týdny uvedl místopředseda Senátu Zdeněk Škromach, že uvažuje kandidovat. Nyní se v reakci přidává Jaroslav Kubera.

"Pokud tam budou jenom kandidáti jako, nic proti němu, pan Škromach, překonám svoje zásady a půjdu do toho,“ řekl v rozhovoru pro MF DNES Jaroslav Kubera.

Přitom již loni na podzim pro SeveročeskýDeník.cz Jaroslav Kubera uvedl, že uvažuje se postavit do čela kandidátky ODS v Ústeckém kraji. Krajské volby se konají v říjnu 2016.

"Uvažuji o tom, že chci pomoci kandidátce ODS v Ústeckém kraji, protože tady dopadla všude naprosto katastrofálně. Četl jsem v novinách, že to vítězství už nebylo tolik oslnivé. Oslnivé? Já jsem takové ani nečekal! Protože to, co se tady dělo, tak někde se ODS ani nedostala do zastupitelstva," konstatoval Jaroslav Kubera.

Jaroslav Kubera přitom uvedl, že už neplánuje znovu kandidovat na primátora Teplic v dalších komunálních volbách. Přitom v Teplicích nezvládá řešit současnou napjatou situaci s arabskými lázeňskými hosty.

ČTĚTE: Občanská společnost a přímá demokracie je klam, říká Jaroslav Kubera

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře