Verona otevře nové gynekologicko-porodnické oddělení Podřipské nemocnice

Markéta Plecháčová alias Duo Verona. Foto: archiv Facebook/Markéta Plecháčová
Markéta Plecháčová alias Duo Verona. Foto: archiv Facebook/Markéta Plecháčová

ROUDNICE N.L. - Na konci července 2016 bude otevřeno nové gynekologicko-porodnické oddělení v Podřipské nemocnici. Patronkou porodnice se stala Markéta Plecháčová z dua Verona.

Reklama

"Nosím to, co se mi líbí. Sleduji trendy, ale nechávám to tak, že každý je sám sobě pánem. Hodně mi i z hlediska životního stylu pomohl a pozitivně ovlivnil rok strávený v Anglii," řekla v červnu 2014 pro Evien.cz Markéta Jakšlová.

Ta si Anglii natolik zamilovala, že by v této zemi nejraději zůstala. "V Británii neexistuje, že by šel někdo do klubu v teniskách a tričku. V Londýně je jistě jiný výběr, odpovídající tamní úrovni, ale i u nás se dá dobře obléci. Je to hlavně o vkusu, který se ale asi nedá úplně naučit, je to něco mezi nebem a zemí jako například talent, buď ho máte, nebo ne."

Podle Markéty Jakšlové záleží ale na každém, jestli se na společenské akce hezky oblékne. "Nikoho bych proto nesoudila," dodala.

Zpět ale k muzice. Zpěvačka dua Verona toho má na svém kontě co se týče vzdělání hodně. "Na konzervatoř mě připravovala Lída Nopová. Vystudovala jsem uměleckoprůmyslovou školu, obor výtvarnictví. Chtěla jsem dělat výtvarné umění, nakonec zpívám"

"Na stará kolena se v devětadvaceti letech učím hrát na piáno. Studovala jsem také vyšší odbornou školu publicistiky a masovou komunikaci na Univerzitě Komenského. Bylo to zajímavé," konstatovala Markéta Jakšlová.

"Dále mě oslovují tanec, literatura a četba knih, prostě umění všeho druhu. Myslím, že jsem tvořivý a kreativní člověk a ráda sleduji lidi, kteří něco dovedou bez ohledu na profesní obor," dodala..

ČTĚTE celý rozhovor na MediaShow.cz: Duo Verona: Jsme komerční projekt, ale v mnoha ohledech dost nekomerčně smýšlející

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře