V roudnickém domově důchodců proběhl turnaj v petanque

Členové týmu z domova důchodců. Foto: DD Roudnice n.L.
Členové týmu z domova důchodců. Foto: DD Roudnice n.L.

Roudnice n/L. - V Domově důchodců Roudnice nad Labem se konal 1. ročník turnaje v petanque.

Reklama

"Nápad uskutečnit tuhle akci se zrodil v hlavě naší bývalé paní ředitelky Marie Stožické. Zúčastnila se čtyři družstva: Domov důchodců Roudnice nad Labem: p. Eva Quaiserová, p. Vladimír Matejek, p. Josef Sušánek. DD Libochovice: p. Hana Krejčová, p. Zdeněk Rous, p. Jaromír Koucký, STD Naděje: p. Jaroslav Straka, p. Jiří Filipovský. Svaz důchodců MO Roudnice nad Labem: p. Iva Jobová, p. Marie Trumpichová, p. Jaroslava Jungmannová," říká Jana Tomášková z domova důchodců.

"Pozvání přijali také zastupitelé Městského úřadu Roudnice nad Labem pan starosta Vladimír Urban a vedoucí sociálního odboru paní Monika Legnerová," doplňuje Jana Tomášková. "Turnaj slavnostně zahájila naše paní ředitelka Lenka Nová, která nám také zajistila vystoupení mažoretek Panterek z Dolních Beřkovic."

"Mladé slečny všichni přítomní velice obdivovali. A pak už jsme přistoupili k samotnému turnaji. Při hře jsme si užili spousty legrace, soutěžící byli povzbuzováni diváky z řad našich obyvatel, hráči předvedli brilantní výkony a svatý Petr nám dopřál krásné počasí. K příjemné atmosféře také přispěla kapela Křešičanka Pustajka z Křešic u Litoměřic pod vedením pana kapelníka Josefa Suchého. No a jaký by to byl turnaj bez vítězů?" říká Jana Tomášková.

Na 1. místě se umístil: Svaz důchodců MO Roudnice nad Labem, na 2. místě STD Naděje a na 3. místě DD Roudnice nad Labem.

"Všem, kteří se podíleli na přípravách této akce z celého srdce děkujeme, protože bez jejich pomoci bychom to nezvládli, a doufáme, že se sejdeme opět za rok?" dodala Jana Tomášková.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře