V roudnické nemocnici připravují modernizaci posledních původních výtahů

Vizualizace nových výtahů, ilustrační foto. Foto: archiv PNsP
Vizualizace nových výtahů, ilustrační foto. Foto: archiv PNsP

ROUDNICE NAD LABEM - V současné době jsou v areálu nemocnice poslední 3 původní výtahy z roku 1977, proto se vedení nemocnice rozhodlo výtahy modernizovat, aby byla zajištěna nejen vyšší úroveň komfortu, nosnost, ale v neposlední řadě také bezpečnost našich klientů.

Reklama

Nové výtahy budou odpovídat nejnovějším normám, nosnost se několikrát znásobí až na cca 2 tuny, také dojde k rozšíření kabin.

Výtahy budou disponovat akustickým oznámením stanic a v neposlední řadě poskytnou automatické otvírání a zavírání dveří kabiny.

Ve večerních hodinách bude možné výtahy blokovat na ovládání čipem a opět tím zajistit maximální míru bezpečnosti.

V první fázi se kompletní modernizace dočkají dva výtahy, třetí bude vyměněn jako součást úpravy oddělení Následné a rehabilitační péče, kdy zajistí přímý vstup na oddělení z areálu nemocnice.

Současně vznikne nová výstupní stanice přímo před budovou chirurgie. Cena za první dva výtahy se bude pohybovat kolem 2,5 milionu korun.

Je podle Vás modernizace výtahů klíčovou změnou a měla by se v roce 2019 stát prioritou? Hlasujte už brzy pro projekt číslo 3/ „modernizace výtahů“ v PNsP. Hlasováním se zapojíte do soutěže o zajímavé ceny! Už brzy se dozvíte více o hlasování a výhrách.

SOUVISEJÍCÍ: Nová moderní okna si brzy užijí pacienti i zaměstnanci roudnické nemocnice

Reklama

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře