V Roudnici startuje letní kino v areálu roudnické nemocnice

Z filmu Po čem muži touží. Foto: archiv distributor
Z filmu Po čem muži touží. Foto: archiv distributor

ROUDNICE NAD LABEM - V areálu Podřipské nemocnice bude v sobotu 15. června 2019 letní kino. Promítán bude film Po čem muži touží.

Reklama

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy.

Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová).

Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky.

Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Film v Roudnici je promítán od 21.30 hodin

  • piknikové sezení (kapacita: neomezená)
  • možnost sezení na lavičkách (kapacita: 250 míst)
  • občerstvení (popcorn, nealko nápoje atd.)

Cena vstupenky: 70 Kč

  • areál nemocnice bude otevřen od 21:00
  • pro vstup využijte vchod přes parkoviště pod Lidlem ( jako na gyn. - porodnické oddělení, viz přiložený plánek)
Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře