Už nemusíte mít strach z bolestivých zákroků

Roudnická nemocnice. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Roudnická nemocnice. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

Máte strach z bolestivých zákroků? Analgetický plyn Entonox, které gastroenterologické oddělení v Podřipské nemocnici začalo od dubna 2015 používat, může endoskopické vyšetření či vyšetření typu kolonoskopie výrazně zpříjemnit!

Reklama

ENTONOX je bezpečné a účinné inhalační analgetikum pro všechny situace, kdy je potřebný rychlý nástup a ústup účinků. Zbaví pacienty bolesti. ENTONOX má také anxiolytický účinek, tedy zbavuje pacienty úzkosti.

Jeho aplikace je velmi snadná a nástup účinků je velmi rychlý. Stačí pouze 2-3 minuty inhalace plynu pomocí nosní masky, nebo nádechového ventilu.

Díky směsi 50 % kyslíku a 50 % oxidu dusného účinky po skončení inhalace rychle odezní. Pacient může odejít již po 5 minutách a po 30 minutách může řídit automobil.

Hlavní výhody

rychlý nástup a ústup účinku během několika minut,

efektivní úleva od krátkodobé bolesti,

minimum nežádoucích účinků,

analgetické a sedativní účinky při plném vědomí pacienta,

neinvazivní, snadné podávání analgetika,

Entonox zvyšuje práh bolesti a tak sníží hladinu pociťovaných nepříjemných pocitů,

analgetická účinnost zcela srovnatelná s klasickou intravenosní premedikací.

Nosní maska umožňuje stálý přívod plynu, jehož průtok můžete regulovat. Díky tomu, že maska kryje pouze nos, zůstávají ústa pacienta zcela volná a vy můžete dávkovat plyn po celou dobu zákroku. Nádechový ventil spolu s jednorázovým náustkem dávkuje plyn pouze při nádechu pacienta, proto jeho použití vede k značným úsporám plynu.

Protože se jedná o nadstandardní službu, kterou zdravotní pojišťovny neproplácejí, budeme Vám při volbě Entonoxu v Podřipské nemocnici účtovat poplatek 400 Kč. Entonox je alternativou ke klasické analgezii injekcí do žíly. Rozhodněte se sami, co Vám více vyhovuje!

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře