Skautské středisko Říp: Prázdninová hra Zachraňte duhu je i u Řípu

Skautka, ilustrační foto. Foto: archiv Aleš Zeman
Skautka, ilustrační foto. Foto: archiv Aleš Zeman

Podřipsko - Junák a České televize Déčko připravila prázdninovou hru, určenou pro rodiny s dětmi, která probíhá jen do konce prázdnin. Cílem je vyhnat děti od televize a počítače do přírody, a to hledat ukryté kešky.

Reklama

Nápověda zní: Nad alejí směřující k Řípu se cesta větví do tří směrů, odbočte vlevo. Pokračujte k informační tabuli o rostlinách. Stoupněte si tak, abyste ji měli po pravé ruce, a běžte od ní 130 kroků rovně a pak 35 kroků doprava. Schránku najdete v pařezu.

"Kdo se bude držet tohoto stručného návodu, má velkou šanci přispět k záchraně duhy. Na Řípu je totiž jedna z kešek velké prázdninové hry Zachraňte duhu, o kterou se celé léto starají členové skautského střediska Říp Roudnice nad Labem," říká Aleš Zeman ze Skautského střediska Říp.

"Kešky jsou rozděleny do tří typů, každá obsahuje dvě barvy duhy. První typ se nachází na hradech a zámcích a je snadno k nalezení, další dva typy jsou uloženy někde v přírodě," dodává Aleš Zeman. Více na https://decko.ceskatelevize.cz/zachranteduhu

Mapa umístění kešky na Řípu
Mapa umístění kešky na Řípu

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře