Rákosníčkovo hřiště v Roudnici nad Labem otevře Michal z Kouzelné školky

Michal Nesvadba. Foto: archiv Lidl
Michal Nesvadba. Foto: archiv Lidl

ROUDNICE N.L. - Nemáte ještě plán na sobotu? Přijďte se podívat na slavnostní otevření Rákosníčkova hřiště v Roudnici nad Labem, které se koná v Aleji 17. listopadu v sobotu 25. června 2016 od 10 hodin.

Reklama

Těšit se můžete především na celodenní zábavný program pro děti. V 11:00 vystoupí Michal Nesvadba z Kouzelné školky a po celý den budou děti i vás bavit představení o Rákosníčkovi v podání herců z divadla Scéna.

Pro děti zde bude připraven také umělecký koutek, kde si budou moci vyrobit své vlastní tričko s Rákosníčkem, nebo si nechat pomalovat obličej. Navíc na ně bude čekat několik soutěžních úkolů, po jejichž splnění dostanou od Rákosníčka tašku s dárky.

Po celý den je zajištěno občerstvení ze sortimentu prodejen Lidl za mírné ceny, chybět nebudou ani oblíbené a zdravé fresh džusy z čerstvého ovoce přímo od dodavatelů.

V Roudnici nad Labem je to již 64. hřiště, jež společnost Lidl v rámci projektu Rákosníčkova hřiště postavila. Město jej získalo díky hlasování, do kterého se zapojili všichni obyvatelé i radnice. Děti především předškolního věku se tak mohou těšit na nové atrakce s oblíbenou postavičkou Rákosníčka.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře