Nový florbalový klub vzniká v Roudnici nad Labem

Pozvánka na florbalový nábor. Zdroj: pořadatel
Pozvánka na florbalový nábor. Zdroj: pořadatel

Roudnice n/L. - V Roudnici nad Labem vzniká nový florbalový klub. V pondělí 4. května v 16.30 hodin ve sportovní hale Pod lipou probíhá první nábor nově vznikajícího sportovního klubu.

Reklama

Jedná se o rychlý, týmový, téměř bezkontaktní sport s jednoduchými pravidly, který je přístupný pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, či fyzické kondice. Rekreačně si ho může zahrát opravdu kdokoli a velkou výhodou je i jeho minimální finanční náročnost.

Florbal i přes svou krátkou historii již u nás má své zázemí v podobě České florbalové unie a pro zájemce jsou organizovány i oblastní soutěže a ligy. Nezanedbatelnou výhodou je i fakt, že florbal se stal součástí osnov tělesné výchovy a těší se u žáků většinou velké popularitě.

Kdo si chce florbal zahrát, může přijít 4. května 2015 na nábor do haly BK Real a vyzkoušet si ho. Bude probíhat formou tréninku celé dvě hodiny a můžete přijít i v jeho průběhu.

Nábor je opravdu určen pro všechny bez rozdílu. Hrát mohou kluci i dívky od pěti let, rádi uvítáme i dospělé hráče, či zájemce o trenérskou činnost nebo jinou podporu. Potřebujete jen sportovní oblečení a vhodnou sálovou obuv.

Pokud se Vám termín nehodí, můžete přijít i kdykoli poté na tréninky v pondělí, středu, či pátek vždy od 16:30 do 18:30 hodin. Klub vzniká za podpory BK Real a nejedná se o ziskovou činnost.

Kontakt: OndrejMatko7@seznam.cz, telefon: 720 312 670

Reklama

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře