Model lidského těla či prevence rakoviny prsu: Den zdraví v Podřipské nemocnici

Model lidského těla. Foto: archiv PNsP
Model lidského těla. Foto: archiv PNsP

ROUDNICE NAD LABEM - Vyznáte se v anatomii? Přijďte si otestovat své znalosti na Den zdraví Podřipské nemocnice. K vidění je model lidského těla. A to ve čtvrtek 15. září 2016 od 10 hodin.

Reklama

Na modelu lidského těla v přirozené velikosti se naučíte správně poskládat 17 částí. Model se vyznačuje se vysoce kvalitními detaily a barevným zpracováním.

Využijte unikátní příležitost a vyzkoušejte si na modelu metody k samovyšetření prsu. Věnujte i vy pár minut prevenci spolu s neziskovou organizací Mama help, která pomáhá ženám s rakovinou prsu.

Připraven je i test vlastní fyzické kondice má za úkol působit preventivně v boji proti civilizačním chorobám v běžné populaci a u již nemocných lidí testovat efekt léčby, rehabilitace a vývoje chorob, kterými trpí. Cílem tohoto testu je zjistit, jakou vzdálenost jste schopni CO NEJRYCHLEJI UJÍT V PRŮBĚHU 6 MINUT a na základě výsledku orientačně posoudit vaši fyzickou zdatnost.

Ve čtvrtek 15.9.2016 na Den zdraví Podřipské nemocnice je také připravena sleva 5% na všechny produkty z volného prodeje. Zastavte se v nemocniční lékárně.

Partnerem je i Skupina B. Braun, která v naší nemocnici provozuje dialyzační středisko. Návštěvníci mají možnost absolvovat preventivní vyšetření ledvin. Odborný personál zájemcům změří tlak a hladinu cukru v krvi a všichni kdo budou mít zájem obdrží jednoduchý set pro domácí test moči.

Kromě sestřiček z dialyzačního střediska a nefrologické ambulance bude k dispozici také vedoucí lékařka, která na vyžádání poskytne konzultaci na téma ledvinová onemocnění a jejich prevence. Návštěvníci se budou moci seznámit s webovou aplikací Ledvinová kalkulačka, která po zodpovězení několika jednoduchých otázek vyhodnotí, zda daná osoba spadá do rizikové skupiny a potenciálně jí hrozí ledvinové potíže.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR je naším dalším partnerem na osvětové akci Den zdraví, která se koná už tento čtvrtek od 10 hodin ráno. VoZP si pro vás připravila program s názvem MONITOR ZDRAVÍ.

Poskytne vám:

  • měření krevního tlaku
  • výpočet indexů tělesné proporcionality (BMI, WHR, obvod pasu)
  • zhodnocení naměřených hodnot

Dále zde budou zaměstnanci pojišťovny informovat o nabídce programů prevence zdraví a příp. je zde možné vyplnit a odevzdat přihlášku a stát se pojištěncem VoZp již od 1.1.2017.

Den zdraví se koná ve čtvrtek 15. září 2016 od 10 hodin.

Další plánované dermoporadenství se uskuteční v úterý 20.9.2016 od 9 do 15 hodin v nemocniční lékárně. Přijďte využít odborných rad profesionální dermoporadkyně. Na základě konzultace a přístrojové diagnostiky pleti získáte doporučení pro péči o Váš typ pleti. Pokud kosmetiku Avène neznáte, máte možnost získat malá vzorková balení pro Vás nejvhodnějšího produktu.

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře