Dostavba 9 nových lůžek na NRP roudnické nemocnice

Vizualizace NRP. Foto: archiv PNsP
Vizualizace NRP. Foto: archiv PNsP

ROUDNICE NAD LABEM - Cílem dostavby následné a rehabilitační péče (NRP) je zajištění maximálně komfortního zázemí pro pacienty, pohodlí při jejich pobytu a maximální efektivity zajišťované péče v roudnické nemocnici.

Reklama

Ta chce připravit takové podmínky, ve kterých by pacient v rámci procesu uzdravování měl možnost využívat jednotlivé části oddělení tak, jak jeho stav dovolí.

Pokud je omezen na pohybu je jeho prioritou mobilizace a intenzivní ošetřovatelská péče a jak se jeho stav zlepšuje, je větší důraz postupně kladen na rehabilitační péči a ergoterapii, intenzivní ošetřovatelská péče je naopak nutná méně.

Záměrem oddělení NRP je vrátit pokud možno co nejvíce pacientů do aktivního života. Dalších 9 lůžek nám také pomůže vyhovět velkému zájmu pacientů o naši následnou a rehabilitační péči.

Dostavba by neměla přesáhnout částku 2 miliony korun.

Je dostavba 9 nových lůžek zásadní a měla by se v roce 2019 stát prioritou? Hlasujte už brzy pro projekt číslo 4/ „dostavba NRP“ v PNsP. Hlasováním se zapojíte do soutěže o zajímavé ceny!  Už brzy se dozvíte více o hlasování a výhrách.

Reklama

Hodnocení

2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře