Roudnice nad Labem ocenila sportovce a slavila svátek koncertem

Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz
Radnice v Roudnici nad Labem. Foto: archiv MojePodřipsko.cz

ROUDNICE NAD LABEM - V předvečer výročí založení samostatného československého státu se v sálu KZM odehrál společenský večer spojený s vyhlášením nejlepších sportovců podřipského regionu. Došlo i na křest rouudnického kalendáře pro rok 2017.

Reklama

Stejně jako minulý sváteční koncert, byl i tento zcela zdarma a o lístky na něj byl velký zájem. Vzpomínková akce v podobě koncertu byla však tentokrát pojata jako komponovaný společenský večer, v jehož průběhu došlo i k předání oceněni nejúspěšnějším sportovním reprezentantům podřipského regionu.

"Roudnice je městem, ke kterému sport neodmyslitelně patří. Máme celou řadu úspěšných reprezentantů v rozličných disciplínách, avšak dosud byli přijímáni pouze na radnici. Rozhodli jsme se je proto ocenit veřejně, poděkovat jim za utváření dobrého jména našeho regionu a při této slavnostní příležitosti se naskytla ta správná chvíle," řekl starosta Vladimír Urban.

Ocenění osobně přijali kanoisti Tereza Fišerová a Tomáš Zima, kulturistky Barbora Řeháčková a Pavla Rudolfová, hokejisté Martin Procházka, Daniela Pejšová a Gabriela Horáková, tenistka Johana Marková a jezdec freestyle BMX Radek Rýdl.

Za dlouhodobou činnost a sportovní úspěchy si pak cenu v zastoupení převzali automobilový závodník David Vršecký, fotbalista Zdeněk Sčasný, cyklistka Martina Růžičková, kajakář Ivan Pišvejc a osobně i legenda českého jachtingu Michael Maier.

V závěru večera proběhl křest nového kalendáře autorky Terezy Jirmusové na téma vinařství na Podřipsku. Ten bude k dostání již brzy v infocentru na Karlově náměstí.

Reklama

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře