Listopadové akce 2016 v Multicentru v Horních Beřkovicích

Herci z představení Sexem ke štěstí. Zdroj: pořadatel
Herci z představení Sexem ke štěstí. Zdroj: pořadatel

HORNÍ BEŘKOVICE - Multicentrum PNHoB srdečně zve na listopadové akce.

Reklama

1.11.2016 od 19.30 hodin – RESERVÉ

Hudební country sdružení RESERVÉ z Prahy přiváží „country music for all“.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

8.11.2016 od 19.30 hodin – FOJTŮV KOMORNÍ SBOR

Pěvecký sbor z Roudnice nad Labem zve na koncert s názvem „Písní k srdci, duši a přátelství“.

Fojtův komorní sbor vznikl v roce 1993. Od počátku stojí v jeho čele sbormistři PaedDr. Zuzana Zrzavá a Mgr. Jiří Zrzavý. Jejich zájem o historii a vícehlasou hudbu se projevil ve výběru sborových skladeb. Základ repertoáru tvoří skladby evropské duchovní hudby období gotiky, renesance a baroka, ale i dalších slohových období až po současnost. Postupně se sborový archiv rozrostl o úpravy lidových písní, spirituály i další skladby světské.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

15.11.2016 od 19.30 hodin – RAK A VLČEK

Jan Matěj Rak a Franta Vlček v pořadu populárních šlágrů klasiků trampské písně a písní z černobílého plátna 30.let minulého století v mistrovských kytarových úpravách i s něčím navíc…

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

22.11.2016 od 19.30 hodin – SEXEM KE ŠTĚSTÍ

Původní česká komedie, ve které excelují Vladimír Kratina (Prázdniny pro psa, Místo zločinu Plzeň atd.), Martina Hudečková (Cirkus Humberto, Cesty domů atd.), Jitka Ježková (Rapl, Doktoři z počátků, Jetelín atd.) a Vilém Udatný (Ohnivý kuře, Fotograf atd.)

Ochladly vaše vztahy? Obraťte se na odbornici! Zkuste sexcoaching!

Stella je ve svých šedesáti letech skutečnou odbornicí na oživení intimních manželských hrátek. Proto se na ni obrátí stárnoucí Norbert, který není spokojen s intimním soužitím se svou mladší manželkou Hedvikou. Norbert a Stella si jsou evidentně sympatičtí.

Stellin o deset let mladší manžel Robert, značně unavený neustálými experimenty své partnerky, si najde někoho mladšího. Jeho milenka Hedvika je ovšem shodou okolností manželkou Norberta. A tak se terapeutická sezení poněkud vymykají kontrole.

VSTUPNÉ – 200,-Kč

NUTNÁ REZERVACE MÍST NA 731 655 577 NEBO Multicentrum@pnhberkovice.cz

29.11.2016 od 19.30 hodin – JANANAS

Punkový přístup k textům a chuť si hrát se slovy – to je JANANAS.

V písních Jananasu na první poslech zaujme charismatický hlas Jany Infeldové, který se noří z hlubin tichého vesmíru, rozzáří se v emociálních pasážích jako kometa, aby zanechal posluchače v úžasu a pokoře.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Autor: David Vačilja

Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře