Předání výhry NEJ miminku z roudnické porodnice: Dominika Šimánková

Dominika Šimánková. Foto: Tomáš Kurucz
Dominika Šimánková. Foto: Tomáš Kurucz

ROUDNICE NAD LABEM - Další kolo hlasování o Nej miminko z roudnické porodnice určilo, že vítězem za květen, červen a červenec 2018 se stala holčička Dominika Šimánková z Chramostku u Lužce nad Vltavou.

Reklama

Dominika je prvnívítězkou, která získala Bobby Car.

V rámci slavnostního předání výhry mamince gratuloval ředitel Podřipské nemocnice s poliklinikou Tomáš Krajník.

I vy se účastí v anketě dle pravidel můžete odnést "Bobbyka"!

Pravidla zůstavají stejná

Každý měsíc: Miminko s největším počtem hlasů z každé měsíční série (nejvíce hlasů ze dvou kol měsíce) fotografií získá dětský kosmetický balíček HiPP kosmetika.


Každé 3 měsíce: Po třech měsících dojde k dalšímu vyhodnocení a miminko s největším počtem hlasů ze všech kol (za tři měsíce) vyhrává stylové odrážedlo BobbyCar.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí, aby maminky, kterým se v roudnické porodnici narodí miminko, daly souhlas s focením své ratolesti od fotografa Tomáše Kurucze.

Vyfocené miminko bude zařazeno do ankety na webu MojePodřipsko.cz, to bude publikováno dvakrát do měsíce. Hlasování trvá dva týdny a zaregistrovaný čtenář může hlasovat za tu dobu pouze jednou.

Pravidla ankety a soutěže

1. Zúčastnit se může osoba starší 16 let. Povinná je registrace zřízením Uživatelského účtu. Kompletní podmínky použití jsou ve Všeobecných smluvních podmínkách.

2. Registrovaný uživatel může hlasovat v jedné anketě pouze jednou, aby o výsledku rozhodoval reálný počet hlasujících uživatelů.

3. Vyhrává miminko s největším počtem hlasů (ukazuje se procentuální výsledek, v administraci je znám skutečný počet hlasů).

4. V rámci měsíce probíhají dvě kola. Vítezné miminko se počítá z obou měsíčních kol.

5. Za období tří měsíců vítězné miminko s největším počtem hlasů je celkovým vítězem.

Reklama

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Komentáře